Нощни влакове Париж - Latour-de-Carol
Intercités de Nuit 3981/3983 (ICN 3981|83)

Нощни влакове ICN 3981|83 от Париж до Latour-de-Carol. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Night train connecting Paris with Latour de Carol in the Pyrenees. Connections by regional train to Barcelona and to the Yellow Train to Villefranche and Perpignan.

The SNCF Intercités de Nuit offer three different kinds of accomodation: Reclining seats (2nd class), 6-bed couchettes (2nd class) and 4-bed couchettes (1st class).

Reclining seats have individual footrests and armrests and can recline 45 degrees. They are arranged in "airline style" which means you have plenty of room for your legs. Toilets with washing basin are located at the end of the carriage and you can store luggage in the luggage racks above the seats or at the end of the carriage.

Couchettes are available with either six berths (2nd class) or four berths (1st class) per compartment. The berths are comfortable and blankets and duvets are provided. Passengers in couchette accomodation get a small amenity bag with earplugs and refreshing tissues. Compartments can be locked from the inside and you will get a wake-up call from the conductor in the morning.

If you want to have a compartment on your own it is possible to book a "espace privatif" (private compartment) at a surcharge, starting from 40€.

All trains have dedicated bicycle compartments (reservation compulsory).
Schedule
гара пристигане тръгване
FR Париж (Gare d'Austerlitz) 22:12
FR Orléans (Les Aubrais) 23:27
FR Тулуза (Matabiau) 06:30 06:48
FR Auterive (Gare) 07:16 07:18
FR Saverdun (Gare) 07:32 07:35
FR Pamiers (Gare) 07:47 07:50
FR Foix (Gare) 08:03 08:05
FR Tarascon-sur-Ariège (Gare) 08:18 08:19
FR Ax-les-Thermes (Gare) 08:47 08:49
FR Mérens-les-Vals (Gare) 09:02 09:04
FR L'Hospitalet-près-l'Andorre (Gare) 09:19 09:21
FR Porté-Puymorens (Gare) 09:26 09:28
FR Latour-de-Carol (Gare) 09:50

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Пътувай по този маршрут в обратната посока:

ICN 3980 / Latour-de-Carol-Париж
Icon
категория
Падаща седалка | 2ра класа Buy
Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа Buy
Кушет 4 | Купе с 4 места | 1ва класа Buy
Бележка: за цените на билетите, моля, последвай дадените линкове за резервация. Цените може да варират в зависимост от маршрута, датата на покупка и комфорта на категорията.

категория: Само наличните категории са описани.

Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.

HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

Трябва ви евтина нощувка? Препоръчваме booking.com

IN
OUT

за railcc: Ние сме истински пътешественици и предлагаме честни и добре обосновани съвети и трикове за твоето пътуване с влак.

rail.cc е партньор и приятел на
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

„Бисквитки“: използваме „бисквитки“ за функционалността на rail.cc и статистиката - и се грижим за вашата лична поверителност! Има и други компании (Google, Yandex) кои инструменти трябва да използваме, които също поставят бисквитки. С използването на rail.cc вие се съгласявате да използвате бисквитки в съответствие с нашата политика за поверителност . За допълнителна информация относно използването и управлението на нашите бисквитки, ние Ви молим да приемете нашата политика за бисквитки . Ако не можете да приемете, трябва да напуснете rail.cc.

top