Nachttrein Parijs - Latour-de-Carol
Intercités de Nuit 3981/3983 (ICN 3981|83)

Nachttrein ICN 3981|83 van Parijs naar Latour-de-Carol. Waar koopt u kaartjes. Schema informatie, stoelen, banken en slaaptreinen.

Night train connecting Paris with Latour de Carol in the Pyrenees. Connections by regional train to Barcelona and to the Yellow Train to Villefranche and Perpignan.

The SNCF Intercités de Nuit offer three different kinds of accomodation: Reclining seats (2nd class), 6-bed couchettes (2nd class) and 4-bed couchettes (1st class).

Reclining seats have individual footrests and armrests and can recline 45 degrees. They are arranged in "airline style" which means you have plenty of room for your legs. Toilets with washing basin are located at the end of the carriage and you can store luggage in the luggage racks above the seats or at the end of the carriage.

Couchettes are available with either six berths (2nd class) or four berths (1st class) per compartment. The berths are comfortable and blankets and duvets are provided. Passengers in couchette accomodation get a small amenity bag with earplugs and refreshing tissues. Compartments can be locked from the inside and you will get a wake-up call from the conductor in the morning.

If you want to have a compartment on your own it is possible to book a "espace privatif" (private compartment) at a surcharge, starting from 40€.

All trains have dedicated bicycle compartments (reservation compulsory).
Schedule
Station Aankomst Vertrek
FR Parijs (Gare d'Austerlitz) 22:12
FR Orléans (Les Aubrais) 23:27
FR Toulouse (Matabiau) 06:30 06:48
FR Auterive (Gare) 07:16 07:18
FR Saverdun (Gare) 07:32 07:35
FR Pamiers (Gare) 07:47 07:50
FR Foix (Gare) 08:03 08:05
FR Tarascon-sur-Ariège (Gare) 08:18 08:19
FR Ax-les-Thermes (Gare) 08:47 08:49
FR Mérens-les-Vals (Gare) 09:02 09:04
FR L'Hospitalet-près-l'Andorre (Gare) 09:19 09:21
FR Porté-Puymorens (Gare) 09:26 09:28
FR Latour-de-Carol (Gare) 09:50

Je moet niet van trein wisselen. De tijden dienen enkel als informatiebron.

Verbinding beschikbaar op deze weekdagen (1=Maandag / 7=Zondag)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Reis deze route de andere kant op:

ICN 3980 / Latour-de-Carol-Parijs
Icon
Categorie
Recliners | 2e klasse Buy
Ligplaats 6 | 6-persoons compartiment | 2e klasse Buy
Ligplaats 4 | 4-persoons compartiment | 1ste klasse Buy
Belangrijk: kijk op de gegeven boekingssites naar de prijzen voor kaartjes. Prijzen kunnen verschillen afhankelijk van de route, tijd van aankoop en prijsklasse.

Categorie: Alleen beschikbare categorieën.

Eurail: als u deze route wilt reizen met Eurail in plaats van treinkaartjes, bekijk dan hier de reserveringskosten en overige informatie.

HELP

Heeft u nog vragen en heeft u daarbij hulp nodig? Aarzel niet om een vraag te stellen op ons vriendelijke forum waar u altijd uitgebreid wordt geholpen.

Heeft u goedkope slaapplaats nodig? Wij raden booking.com aan

IN
OUT

over railcc: Wij zijn echte reizigers en wij bieden eerlijke en goed gegronde tips en trucs voor uw treinreis.

rail.cc is een partner en vriend van
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

COOKIES: door gebruik te maken van de railcc website gaat u akkoord met het gebruik van cookies in overeenstemming met ons privacybeleid. Voor meer informatie over het gebruik en het beheer van onze cookies vragen we u akkoord te gaan met ons cookiebeleid.

top