НОЩНИ ВЛАКОВЕ ДЕДЕАГАЧ-АТИНА

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | ДЕДЕАГАЧ-АТИНА | T 601 | RAILCC

Нощни влакове T 601 от Дедеагач до Атина. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Seats only, no couchette or sleeper accomodation. Restaurant available.

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

gr Дедеагач

15:19

gr Гюмюрджина

16:17

16:18

gr Xanthi

16:51

16:52

gr Drama

18:53

18:54

gr Serres

19:43

19:44

gr Kilkis

21:44

21:45

gr Солун Macedonia Airport

22:22

23:00

gr Platy

23:27

23:28

gr Katerini

23:54

23:55

gr Лариса

00:41

00:43

gr Palaiofarsalos Station

01:06

01:07

gr Domokos

01:17

01:29

gr Leianokladi

02:30

02:31

gr Livadeia

03:30

03:31

gr Thebes

03:53

03:54

gr Oinoi

04:10

04:11

gr Атина Larissa

05:01

Seats only, no couchette or sleeper accomodation. Restaurant available.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

категория

Място | 2ра класа

Място | 1ва класа

Note: for ticket fares please follow the given booking links. Prices may vary depending on the route, purchase date and comfort category.

категория: Само наличните категории са описани.

Interrail: ако искате да пътувате по този маршрут с Interrail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click