Nachttrein Alexandroupolis - Athene
Treno 601 (T 601)

Nachttrein T 601 van Alexandroupolis naar Athene. Waar koopt u kaartjes. Schema informatie, stoelen, banken en slaaptreinen.

Schedule
Station Aankomst Vertrek
GR Alexandroupolis   15:19
GR Komotini   16:17 16:18
GR Xanthi   16:51 16:52
GR Drama   18:53 18:54
GR Serres   19:43 19:44
GR Kilkis   21:44 21:45
GR Thessaloniki (Macedonia Airport) 22:22 23:00
GR Platy   23:27 23:28
GR Katerini   23:54 23:55
GR Larissa   00:41 00:43
GR Palaiofarsalos (Station) 01:06 01:07
GR Domokos   01:17 01:29
GR Leianokladi   02:30 02:31
GR Livadeia   03:30 03:31
GR Thebes   03:53 03:54
GR Oinoi   04:10 04:11
GR Athene (Larissa) 05:01

Je moet niet van trein wisselen. De tijden dienen enkel als informatiebron.

Verbinding beschikbaar op deze weekdagen (1=Maandag / 7=Zondag)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Icon
Categorie
Zitwagon | 2e klasse Buy
Zitwagon | 1e klasse Buy
Belangrijk: kijk op de gegeven boekingssites naar de prijzen voor kaartjes. Prijzen kunnen verschillen afhankelijk van de route, tijd van aankoop en prijsklasse.

Categorie: Alleen beschikbare categorieën.

Eurail: als u deze route wilt reizen met Eurail in plaats van treinkaartjes, bekijk dan hier de reserveringskosten en overige informatie.

HELP

Heeft u nog vragen en heeft u daarbij hulp nodig? Aarzel niet om een vraag te stellen op ons vriendelijke forum waar u altijd uitgebreid wordt geholpen.

Heeft u goedkope slaapplaats nodig? Wij raden booking.com aan

IN
OUT

over railcc: Wij zijn echte reizigers en wij bieden eerlijke en goed gegronde tips en trucs voor uw treinreis.

rail.cc is een partner en vriend van
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

Cookies: we use cookies for the functionality of rail.cc and statistics - and take care of your personal privacy! There are other companies (Google, Yandex) which tools we have to use, which also place cookies. By the use of rail.cc you agree to the use of cookies in accordance with our privacy policy. For further information about the use and management of our cookies, we ask you to accept our cookies policy. If you can not accept, you have to leave rail.cc.

top