EURAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ ДЕДЕАГАЧ-АТИНА
TRENO 601 (T 601)

Eurail нощен влак от Дедеагач до Атина: Treno 601 (T 601). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Eurail нощни влакове

Seats only, no couchette or sleeper accomodation. Restaurant available.

Eurail + Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Eurail пас чрез партньорския линк на rail.cc/eurail.com. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Eurail   КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

GR Дедеагач

15:19

GR Гюмюрджина

16:17

16:18

GR Xanthi

16:51

16:52

GR Drama

18:53

18:54

GR Serres

19:43

19:44

GR Kilkis

21:44

21:45

GR Солун Macedonia Airport

22:22

23:00

GR Platy

23:27

23:28

GR Katerini

23:54

23:55

GR Лариса

00:41

00:43

GR Palaiofarsalos Station

01:06

01:07

GR Domokos

01:17

01:29

GR Leianokladi

02:30

02:31

GR Livadeia

03:30

03:31

GR Thebes

03:53

03:54

GR Oinoi

04:10

04:11

GR Атина Larissa

05:01

Seats only, no couchette or sleeper accomodation. Restaurant available.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

категория Eurail

Място | 2ра класа

recommended

EUR 1

Място | 1ва класа

recommended

EUR 1

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

ГАРА

Купи резервацията на жп гарата. Резервациите обикновено могат да се купят на гарите във всички страни, където се движи конкретния влак. В много страни особено в Централна и Източна Европа, можете да си купите резервация за влаковете и в други страни.
В някои страни (например Холандия или Испания) трябва да платите сервизна такса на гишето.
Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Eurail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.
Правило 19:00 часа за нощните влаковв

Ако пътуването с директен нощен влак тръгва след 19:00 ч вечерта и пристига след 04:00 чч сутринта, е необходимо да нанесете само датата на пристигане в полетата за пътния календар на жп паса. Това покрива и пътувания между 19:00 ч и 24:00 ч в деня на тръгване, стига деня на тръгване и пристигане да попадат в общия период на валидност на паса. Когато пътувате с нощен ферибот, който се покрива от паса, може да се въведе или датата на тръгване, или датата на пристигане в полетата за пътния календар на билета.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
GR  Eurail в Гърция

Как да пътувате с Eurail в Гърция. Общ преглед и информация за маршрутите в Гърция, видове влакове, нощни влакове и Eurail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click