EURAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ ДЕДЕАГАЧ-АТИНА
TRENO 601 (T 601)

EURAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ ДЕДЕАГАЧ-АТИНА | T 601 | RAILCC

Eurail нощен влак от Дедеагач до Атина: Treno 601 (T 601). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Eurail нощни влакове

Seats only, no couchette or sleeper accomodation. Restaurant available.

Eurail: get FREE extra days of travel
Eurail + Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Eurail пас чрез партньорския линк на rail.cc/eurail.com. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Eurail   КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

gr Дедеагач

15:19

gr Гюмюрджина

16:17

16:18

gr Xanthi

16:51

16:52

gr Drama

18:53

18:54

gr Serres

19:43

19:44

gr Kilkis

21:44

21:45

gr Солун Macedonia Airport

22:22

23:00

gr Platy

23:27

23:28

gr Katerini

23:54

23:55

gr Лариса

00:41

00:43

gr Palaiofarsalos Station

01:06

01:07

gr Domokos

01:17

01:29

gr Leianokladi

02:30

02:31

gr Livadeia

03:30

03:31

gr Thebes

03:53

03:54

gr Oinoi

04:10

04:11

gr Атина Larissa

05:01

Seats only, no couchette or sleeper accomodation. Restaurant available.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

категория Eurail

Място | 2ра класа

recommended

EUR 1

Място | 1ва класа

recommended

EUR 1

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

ГАРА

Buy the reservation at a railway station. Reservations are usually available at stations in all countries where a particular train runs through. In many countries, especially in central and eastern Europe you can also buy reservations for trains in other countries.
In some countries (for instance in the Netherlands or Spain) you have to pay a service fee at the ticket counter.
Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Eurail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.
19:00 h rule for night trains

If a trip on a direct overnight train departs after 19:00 h in the evening and arrives after 04:00 h in the morning, it is only necessary to enter the date of arrival in the travel calendar boxes on the rail pass. This also covers travel between 19:00 h and 24:00 h on the day of departure, as long as the day of departure and arrival both fall within the overall period of the pass validity. When travelling with an overnight ferry covered by the pass, either the date of departure or arrival may be entered in the travel calendar boxes on the ticket.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
  Eurail в Гърция

Как да пътувате с Eurail в Гърция. Общ преглед и информация за маршрутите в Гърция, видове влакове, нощни влакове и Eurail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click