νυχτερινό τρένο Αλεξανδρούπολη - Αθήνα
Treno 601 (T 601)

Νυχτερινό τρένο T 601 από Αλεξανδρούπολη προς Αθήνα. Από που να αγοράσετε εισητήρια. Πληροφορίες προγράμματος, καθίσματα, κλινοθέσεις και κρεβάτια.

Schedule
σταθμός άφιξη αναχώρηση
GR Αλεξανδρούπολη   15:19
GR Κομοτηνή   16:17 16:18
GR Ξάνθη   16:51 16:52
GR Δράμα   18:53 18:54
GR Σέρρες   19:43 19:44
GR Κιλκίς   21:44 21:45
GR Θεσσαλονίκη (Macedonia Airport) 22:22 23:00
GR Πλατύ   23:27 23:28
GR Κατερίνη   23:54 23:55
GR Λάρισα   00:41 00:43
GR Παλαιοφάρσαλος (Station) 01:06 01:07
GR Δομοκός   01:17 01:29
GR Λειανοκλάδι   02:30 02:31
GR Λιβαδειά   03:30 03:31
GR Thebes   03:53 03:54
GR Οινόη   04:10 04:11
GR Αθήνα (Larissa) 05:01

Δεν χρειάζετε να αλλάξετε το τρένο. Οι ώρες είναι μόνο προς πληροφόρηση.

σύνδεση διαθέσιμη στις ακόλουθες ημέρες εβδομάδας (1=Δευτέρα / 7=Κυριακή)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Icon
κατηγορία θέσης
Θέση | 2η θέση Buy
Θέση | 1η θέση Buy
Προσοχή: για τιμές εισιτηρίων παρακαλούμε ακολουθείστε τους παρακάτω συνδέσμους. Οι τιμές μπορεί να διαφέρουν ανάλογα με τη διαδρομή, την ημέρα αγοράς και την κατηγορία θέσης.

κατηγορία θέσης: μόνο στις παρακάτω διαθέσιμες κατηγορίες.

Eurail: αν θέλετε να ταξιδέψετε αυτήν τη διαδρομή με Eurail αντί με εισιτήρια τρένων, ρίξτε μια ματιά εδώ για τέλη κράτησης και περαιτέρω πληροφορίες.

HELP

Έχετε περισσότερες ερωτήσεις και χρειάζεστε βοήθεια; Μην διστάσετε να ρωτήσετε στο φιλικό φόρουμ μας, όπου θα έχετε πάντα αναλυτική βοήθεια.

Χρειάζεστε ένα φθηνό μέρος για ύπνο; Συνιστούμε την booking.com

IN
OUT

σχετικά με το railcc: Είμαστε και εμείς πραγματικοί ταξιδιώτες και σας προσφέρουμε ειλικρινείς και σφαιρικές απόψεις και συμβουλές για τα ταξίδια σας με τρένο.

We speak more than 30 languages

Follow us

rail.cc είναι συνεργάτης και φίλος των
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

Cookies: χρησιμοποιούμε cookies για τη λειτουργικότητα του rail.cc και των στατιστικών - και φροντίζουμε το προσωπικό σας απόρρητο! Υπάρχουν άλλες εταιρείες (Google, Yandex) ποια εργαλεία πρέπει να χρησιμοποιήσουμε, οι οποίες τοποθετούν επίσης cookie. Με τη χρήση του rail.cc συμφωνείτε με τη χρήση των cookies σύμφωνα με την πολιτική απορρήτου μας . Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τη χρήση και τη διαχείριση των cookie μας, σας ζητάμε να αποδεχτείτε την πολιτική μας για τα cookies . Εάν δεν μπορείτε να αποδεχτείτε, πρέπει να φύγετε από το rail.cc.

top