Podróż pociągiem nocnym Aleksandropolis - Ateny

Pociąg nocny T 601 z Aleksandropolis do Ateny. Gdzie kupić bilety. Rozkład jazdy, miejsca siedzące, kuszetki oraz łóżka w wagonie sypialnym.

Kup bilet na stacji kolejowej. Uwaga! W niektórych krajach wymagane jest uiszczenie opłaty za usługę przy kasie. Bilet może zostać zakupiony na stacji w kraju, z którego wyjeżdżasz. Czasami jest też możliwe zakupienie go w innych krajach.

Schedule
Dworzec Przyjazd Odjazd
GR Aleksandropolis   15:19
GR Komotini   16:17 16:18
GR Xanthi   16:51 16:52
GR Drama   18:53 18:54
GR Serres   19:43 19:44
GR Kilkis   21:44 21:45
GR Saloniki (Macedonia Airport) 22:22 23:00
GR Platy   23:27 23:28
GR Katerini   23:54 23:55
GR Larisa   00:41 00:43
GR Paleofarsalos (Station) 01:06 01:07
GR Domokos   01:17 01:29
GR Leianokladi   02:30 02:31
GR Livadeia   03:30 03:31
GR Thebes   03:53 03:54
GR Oinoi   04:10 04:11
GR Ateny (Larissa) 05:01

Nie musisz się przesiadać. Godziny podane są w celach informacyjnych.

Połączenie dostępne w następujące dni tygodnia (1=poniedziałek / 7=niedziela)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Icon
Kategoria
Miejsce | 2 klasa Buy
Miejsce | 1 klasa Buy
Uwaga! Ceny biletów znajdziesz w linkach rezerwacyjnych. Ceny mogą sęi różnić w zależności od trasy, daty zakupu i klasy.

Kategoria: Pokazują się jedynie dostępne kategorie.

Interrail: jeśli zamierzasz podróżować tą trasą korzystając z Interrail, zamiast ze zwykłych biletów kolejowych, zajrzyj tutaj, aby zapoznać się z cenami rezerwacji i innymi informacjami.

HELP

Czy masz dalsze pytania i potrzebujesz pomocy? Nie krępuj się skorzystać z naszego pomocnego forum, na którym otrzymasz szczegółowe i sprawdzone informacje.

Potrzebujesz taniego miejsca do spania? Polecamy booking.com

IN
OUT

o railcc: Nasz zespół składa się z prawdziwych podróżników. Oferujemy szczere, sprawdzone wskazówki i triki, które możesz wykorzystać podczas swojej podróży koleją.

rail.cc jest partnerem oraz przyjacielem
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

COOKIES: korzystając ze strony internetowej railcc, zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies, zgodnie z naszą polityką prywatności. Aby zapoznać się ze szczegółami wykorzystywania i przechowywania tych plików, prosimy o zaakceptowanie naszej polityki plików cookies.

top