НОЩНИ ВЛАКОВЕ БУДАПЕЩА-БУКУРЕЩ

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | БУДАПЕЩА-БУКУРЕЩ | EN 473 | RAILCC

Нощни влакове EN 473 от Будапеща до Букурещ. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Comfortable night train from Budapest to Bucharest. Consists of modern Romanian cars and conveys a bistro car.

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

hu Будапеща Keleti

19:10

hu Szolnok

20:32

20:34

hu Békéscsaba

21:40

21:43

hu Lőkösháza

22:10

22:51

ro Curtici

00:00

00:25

ro Арад

00:39

00:41

ro Deva Gara

02:57

02:59

ro Simeria Gara

03:11

03:20

ro Алба Юлия Alba Iulia

04:24

04:26

ro Blaj Blaj

05:15

05:16

ro Mediaș Medias

06:05

06:06

ro Sighișoara

06:56

06:59

ro Брашов Gara Centrală

09:32

09:41

ro Predeal

10:16

10:18

ro Bușteni

10:30

10:31

ro Sinaia

10:40

10:41

ro Плоещ

11:29

11:31

ro Букурещ Gara de Nord

12:10

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: EN 472 / Букурещ-Будапеща

категория

Място | 2ра класа

Място | 1ва класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуален душ + тоалетна | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуален душ + тоалетна | 1ва класа

Note: for ticket fares please follow the given booking links. Prices may vary depending on the route, purchase date and comfort category.

категория: Само наличните категории са описани.

The following trains might be an alternative connection for you:

IC 79/1696 / Будапеща-Букурещ EN 347 / Виена-Букурещ
Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click