нічний потяг Будапешт - Бухарест
EuroNight 473 Ister (EN 473)

Нічний поїзд EN 473 з Будапешт до Бухарест. Де придбати квитки. Інформація про розклад, сидіння, кушетки та спальні місця.

Купуйте квиток на поїзд на залізничній станції. Примітка: в деяких країнах за купівлю у касі буде стягнена додаткова сервісна плата. Квиток можна придбати на станції в країні відправлення, а іноді і в інших країнах.

Comfortable night train from Budapest to Bucharest.
Schedule
станція прибутття відправлення
HU Будапешт (Keleti) 19:10
HU Szolnok   20:32 20:34
HU Békéscsaba   21:40 21:43
HU Lőkösháza   22:10 22:51
RO Curtici   00:01 00:31
RO Арад   00:45 00:47
RO Deva (Gara) 03:30 03:32
RO Simeria (Gara) 03:44 03:56
RO Вінцу-де-Жос   04:53 04:54
RO Сібіу (Gara Centrală) 06:35 06:43
RO Брашов (Gara Centrală) 09:26 09:38
RO Predeal   10:13 10:15
RO Буштень   10:27 10:28
RO Sinaia   10:37 10:39
RO Плоєшті   11:22 11:24
RO Бухарест (Gara de Nord) 12:05

Вам не потрібно змінювати поїзди. Розклад вказано в інформаційних цілях.

Маршрут доступний у наступні дні тижня (1=Понеділок / 7=Неділя)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Подорожуйте цим маршрутом у зворотному напрямку:

EN 472 / Бухарест-Будапешт
Icon
категорія
Сидячий | 2-й клас Buy
Сидячий | 1-й клас Buy
Кушетка 6 | купе-6-місць | 2-й клас Buy
Кушетка 4 | купе-4-місця | 2-й клас Buy
Спальний 3 | купе-3-ліжка | приватний умивальник | 2-й клас Buy
Спальний 2 | купе-2-ліжка | приватний умивальник | 2-й клас Buy
Спальний 2 | купе-2-ліжка | приватний душ + туалет | 2-й клас Buy
Спальний 1 | купе-1-ліжко | приватний умивальник | 1-й клас Buy
Спальний 1 | купе-1-ліжко | приватний душ + туалет | 1-й клас Buy
Примітка: щоб дізнатись ціни, скористайтеся наведеними посиланнями для бронювання. Ціни можуть відрізнятись в залежності від маршруту, дати придбання та класу.

категорія: У списку наведено лише доступні категорії.

В якості альтернативи зверніть увагу на наступні поїзди:

EN 347 / Відень-БухарестIC 79/1696 / Будапешт-Бухарест

Eurail: якщо ви хочете подорожувати цим маршрутом з проїзним Eurail замість залізничних квитків, зверніть увагу на ціни бронювання та додаткову інформацію.

З Відня до Мюнхену
Поїзд Railjet від ÖBB
HELP

Залишились питання чи досі потрібна допомога? Не вагайтесь звернутись до нашого дружнього форуму, де ви завжди отримаете професійну підтримку.

Шукаєте дешевий нічліг? Рекомендуємо booking.com

IN
OUT

про railcc: Ми — спражні мандрівники, які пропонують правдиві та корисні поради стосовно залізничних подорожей.

Наш сайт доступний більш ніж на 30 мовах

Слідкуйте за нами

rail.cc є другом та партнером
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

Файли cookie: ми використовуємо файли cookie для функціональності rail.cc та статистики. Використовуючи rail.cc, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie відповідно до нашої політики конфіденційності. Для отримання додаткової інформації про використання та керування нашими файлами cookie, ми просимо вас прийняти нашу політику cookie. Додаткові відомості.

top