éjszakai vonat Budapest - Bukarest
EuroNight 473 Ister (EN 473)

EN 473 éjszakai vonat Budapest és Bukarest között. Hol vásárold meg a jegyeket? Menetrend információk, ülő-, fekvő- és hálóhelyek.

Vásárolj vonatjegyet a pályaudvaron. Figyelem: néhány országban a jegypénztárakban kezelési díjat kell fizetned. A jegy megvásárolható a kiindulási országban a pályaudvaron, és esetenként más országokban is.

Comfortable night train from Budapest to Bucharest.
Schedule
Pályaudvar érkezés Indulás
HU Budapest (Keleti) 19:10
HU Szolnok   20:32 20:34
HU Békéscsaba   21:40 21:43
HU Lőkösháza   22:10 22:51
RO Curtici   00:01 00:31
RO Arad   00:45 00:47
RO Déva (Gara) 03:30 03:32
RO Simeria (Gara) 03:44 03:56
RO Alvinc   04:53 04:54
RO Nagyszeben (Gara Centrală) 06:35 06:43
RO Brassó (Gara Centrală) 09:26 09:38
RO Predeal   10:13 10:15
RO Bușteni   10:27 10:28
RO Sinaia   10:37 10:39
RO Ploiești   11:22 11:24
RO Bukarest (Gara de Nord) 12:05

Nem kell átszállnod. A megadott időpontok tájékoztató jellegűek.

A járat a következő napokon elérhető (1=hétfő / 7=vasárnap)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Utazás ezen az útvonalon, ellenkező irányba:

EN 472 / Bukarest-Budapest
Icon
Kategória
Ülés | 2. osztály Buy
Ülés | 1. osztály Buy
Fekvőhely (kusett) 6 | 6 ágyas fülke | 2. osztály Buy
Fekvőhely (kusett) 4 | 4 ágyas fülke | 2. osztály Buy
Hálóhely 3 | 3 ágyas fülke | saját mosdó | 2. osztály Buy
Hálóhely 2 | 2 ágyas fülke | saját mosdó | 2. osztály Buy
Hálóhely 2 | 2 ágyas fülke | saját zuhanyzó + WC | 2. osztály Buy
Hálóhely 1 | 1 ágyas fülke | saját mosdó | 1. osztály Buy
Hálóhely 1 | 1 ágyas fülke | saját zuhanyzó + WC | 1. osztály Buy
A jegyárak megtekintéséhez kérjük, kattints a foglalási linkekre. Az árak az útvonal, a vásárlási dátum és a kategória függvényében változhatnak.

Kategória: Csak az elérhető kategóriákat mutatjuk.

Alternatív megoldásként a következő járat elérhető:

EN 347 / Bécs-BukarestIC 79/1696 / Budapest-Bukarest

Eurail: ha vonatjeggyel szeretnél utazni ezen az útvonalon a(z) Eurail bérlet helyett, itt megtekintheted az árakat és a foglalási lehetőségeket.

HELP

Vannak még kérdéseid, vagy segítségre lenne szükséged? Kérdezz minket nyugodtan, barátságos fórumunkban mindig részletes segítséget fogsz kapni.

Szüksége van egy olcsó alvási helyre? Ajánljuk a booking.com oldalt

IN
OUT

a railcc-ről: Mi mind valódi utazók vagyunk. Hiteles, megalapozott tanácsokkal és trükkökkel segítjük vonatos utazásodat.

a rail.cc partnerei és barátai
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

Cookies: we use cookies for the functionality of rail.cc and statistics - and take care of your personal privacy! There are other companies (Google, Yandex) which tools we have to use, which also place cookies. By the use of rail.cc you agree to the use of cookies in accordance with our privacy policy. For further information about the use and management of our cookies, we ask you to accept our cookies policy. If you can not accept, you have to leave rail.cc.

top