Nocny pociąg Budapeszt - Bukareszt
EuroNight 473 Ister (EN 473)

Pociąg nocny EN 473 z Budapeszt do Bukareszt. Gdzie kupić bilety. Rozkład jazdy, miejsca siedzące, kuszetki oraz łóżka w wagonie sypialnym.

Kup bilet na stacji kolejowej. Uwaga! W niektórych krajach wymagane jest uiszczenie opłaty za usługę przy kasie. Bilet może zostać zakupiony na stacji w kraju, z którego wyjeżdżasz. Czasami jest też możliwe zakupienie go w innych krajach.

Comfortable night train from Budapest to Bucharest.
Schedule
Dworzec Przyjazd Odjazd
HU Budapeszt (Keleti) 19:10
HU Szolnok   20:32 20:34
HU Békéscsaba   21:40 21:43
HU Lőkösháza   22:10 22:51
RO Curtici   00:01 00:31
RO Arad   00:45 00:47
RO Deva (Gara) 03:30 03:32
RO Simeria (Gara) 03:44 03:56
RO Vințu de Jos   04:53 04:54
RO Sybin (Gara Centrală) 06:35 06:43
RO Braszów (Gara Centrală) 09:26 09:38
RO Predeal   10:13 10:15
RO Bușteni   10:27 10:28
RO Sinaia   10:37 10:39
RO Ploeszti   11:22 11:24
RO Bukareszt (Gara de Nord) 12:05

Nie musisz się przesiadać. Godziny podane są w celach informacyjnych.

Połączenie dostępne w następujące dni tygodnia (1=poniedziałek / 7=niedziela)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Podróż w odwrotnym kierunku:

EN 472 / Bukareszt-Budapeszt
Icon
Kategoria
Miejsce | 2 klasa Buy
Miejsce | 1 klasa Buy
Kuszetka 6 | przedział sześciołóżkowy | 2 klasa Buy
Kuszetka 4 | przedział czterołóżkowy | 2 klasa Buy
Wagon sypialny 3 | przedział trzyosobowy | prywatna łazienka | 2 klasa Buy
Wagon sypialny 2 | przedział dwuosobowy | prywatna łazienka | 2 klasa Buy
Wagon sypialny 2 | przedział dwuosobowy | prywatny prysznic + WC | 2 klasa Buy
Wagon sypialny 1 | przedział jednoosobowy | prywatna łazienka | 1 klasa Buy
Wagon sypialny 1 | przedział jednoosobowy | prywatny prysznic + WC | 1 klasa Buy
Uwaga! Ceny biletów znajdziesz w linkach rezerwacyjnych. Ceny mogą sęi różnić w zależności od trasy, daty zakupu i klasy.

Kategoria: Pokazują się jedynie dostępne kategorie.

Jako alternatywę możesz rozważyć następujące pociągi:

EN 347 / Wiedeń-BukaresztIC 79/1696 / Budapeszt-Bukareszt

Eurail: jeśli zamierzasz podróżować tą trasą korzystając z Eurail, zamiast ze zwykłych biletów kolejowych, zajrzyj tutaj, aby zapoznać się z cenami rezerwacji i innymi informacjami.

HELP

Czy masz dalsze pytania i potrzebujesz pomocy? Nie krępuj się skorzystać z naszego pomocnego forum, na którym otrzymasz szczegółowe i sprawdzone informacje.

Potrzebujesz taniego miejsca do spania? Polecamy booking.com

IN
OUT

o railcc: Nasz zespół składa się z prawdziwych podróżników. Oferujemy szczere, sprawdzone wskazówki i triki, które możesz wykorzystać podczas swojej podróży koleją.

rail.cc jest partnerem oraz przyjacielem
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

Cookies: we use cookies for the functionality of rail.cc and statistics - and take care of your personal privacy! There are other companies (Google, Yandex) which tools we have to use, which also place cookies. By the use of rail.cc you agree to the use of cookies in accordance with our privacy policy. For further information about the use and management of our cookies, we ask you to accept our cookies policy. If you can not accept, you have to leave rail.cc.

top