нічний потяг Відень - Бухарест
EuroNight 347 Dacia (EN 347)

Нічний поїзд EN 347 з Відень до Бухарест. Де придбати квитки. Інформація про розклад, сидіння, кушетки та спальні місця.

Купуйте квиток на поїзд на залізничній станції. Примітка: в деяких країнах за купівлю у касі буде стягнена додаткова сервісна плата. Квиток можна придбати на станції в країні відправлення, а іноді і в інших країнах.

The "Dacia" is one of Europe's famous long-distance night trains, connecting Vienna with Bucharest in about 19 hours. It carries modern and comfortable coaches. Unfortunately, no restaurant car is available anymore.
Schedule
станція прибутття відправлення
AT Відень (Hauptbahnhof) 19:39
HU Hegyeshalom (Vasútállomás) 20:25 20:28
HU Дьйор (Vasútállomás‎) 20:53 20:56
HU Tatabánya   21:29 21:30
HU Будапешт (Kelenföld) 22:02 22:04
HU Будапешт (Ferencváros) 22:10 22:11
HU Будапешт (Keleti) 22:20 22:50
HU Szolnok   00:12 00:16
HU Békéscsaba   01:10 01:15
HU Lőkösháza   01:40 02:25
RO Curtici   03:35 04:10
RO Арад   04:24 04:30
RO Deva (Gara) 06:52 06:54
RO Simeria (Gara) 07:08 07:22
RO Сібіу (Gara Centrală) 10:23 10:32
RO Брашов (Gara Centrală) 13:16 13:30
RO Predeal   14:05 14:07
RO Sinaia   14:28 14:30
RO Плоєшті   15:18 15:20
RO Бухарест (Gara de Nord) 16:00

Вам не потрібно змінювати поїзди. Розклад вказано в інформаційних цілях.

Маршрут доступний у наступні дні тижня (1=Понеділок / 7=Неділя)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Подорожуйте цим маршрутом у зворотному напрямку:

EN 346 / Бухарест-Відень
Icon
категорія
Сидячий | 2-й клас Buy
Сидячий | 1-й клас Buy
Кушетка 6 | купе-6-місць | 2-й клас Buy
Кушетка 4 | купе-4-місця | 2-й клас Buy
Спальний 3 | купе-3-ліжка | приватний умивальник | 2-й клас Buy
Спальний 2 | купе-2-ліжка | приватний умивальник | 2-й клас Buy
Спальний 2 | купе-2-ліжка | приватний душ + туалет | 2-й клас Buy
Спальний 1 | купе-1-ліжко | приватний умивальник | 1-й клас Buy
Спальний 1 | купе-1-ліжко | приватний душ + туалет | 1-й клас Buy
Примітка: щоб дізнатись ціни, скористайтеся наведеними посиланнями для бронювання. Ціни можуть відрізнятись в залежності від маршруту, дати придбання та класу.

категорія: У списку наведено лише доступні категорії.

Eurail: якщо ви хочете подорожувати цим маршрутом з проїзним Eurail замість залізничних квитків, зверніть увагу на ціни бронювання та додаткову інформацію.

З Відня до Мюнхену
Поїзд Railjet від ÖBB
HELP

Залишились питання чи досі потрібна допомога? Не вагайтесь звернутись до нашого дружнього форуму, де ви завжди отримаете професійну підтримку.

Шукаєте дешевий нічліг? Рекомендуємо booking.com

IN
OUT

про railcc: Ми — спражні мандрівники, які пропонують правдиві та корисні поради стосовно залізничних подорожей.

Наш сайт доступний більш ніж на 30 мовах

Слідкуйте за нами

rail.cc є другом та партнером
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

Файли cookie: ми використовуємо файли cookie для функціональності rail.cc та статистики. Використовуючи rail.cc, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie відповідно до нашої політики конфіденційності. Для отримання додаткової інформації про використання та керування нашими файлами cookie, ми просимо вас прийняти нашу політику cookie. Додаткові відомості.

top