НОЩНИ ВЛАКОВЕ ВИЕНА-БУКУРЕЩ

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | ВИЕНА-БУКУРЕЩ | EN 347 | RAILCC

Нощни влакове EN 347 от Виена до Букурещ. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

The "Dacia" is one of Europe's famous long-distance night trains, connecting Vienna with Bucharest in about 19 hours. It carries modern and comfortable coaches. Unfortunately, no restaurant car is available anymore.

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

at Виена Hauptbahnhof

19:39

hu Hegyeshalom Vasútállomás

20:25

20:28

hu Дьор Vasútállomás‎

20:53

20:56

hu Tatabánya

21:29

21:30

hu Будапеща Kelenföld

22:02

22:04

hu Будапеща Ferencváros

22:10

22:11

hu Будапеща Keleti

22:20

22:50

hu Szolnok

00:12

00:16

hu Békéscsaba

01:10

01:15

hu Lőkösháza

01:40

02:25

ro Curtici

03:35

04:10

ro Арад

04:24

04:30

ro Deva Gara

06:52

06:54

ro Simeria Gara

07:08

07:22

ro Сибиу Gara Centrală

10:23

10:32

ro Брашов Gara Centrală

13:16

13:30

ro Predeal

14:05

14:07

ro Sinaia

14:28

14:30

ro Плоещ

15:18

15:20

ro Букурещ Gara de Nord

16:00

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: EN 346 / Букурещ-Виена

категория

Място | 2ра класа

Място | 1ва класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуален душ + тоалетна | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуален душ + тоалетна | 1ва класа

Note: for ticket fares please follow the given booking links. Prices may vary depending on the route, purchase date and comfort category.

категория: Само наличните категории са описани.

Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click