НОЩНИ ВЛАКОВЕ БУКУРЕЩ-БУДАПЕЩА

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | БУКУРЕЩ-БУДАПЕЩА | EN 472 | RAILCC

Нощни влакове EN 472 от Букурещ до Будапеща. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.



Comfortable night train from Bucharest to Budapest. Consists of modern Romanian cars and conveys a bistro car.

КУПЕТЕ СВОЯ БИЛЕТ ЗА ВЛАК ТУК
ГАРА

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

ro Букурещ Gara de Nord

17:45

ro Ploiești

18:23

18:25

ro Sinaia

19:08

19:09

ro Predeal

19:32

19:33

ro Brasov Gara Centrală

20:10

20:19

ro Sighișoara

22:49

22:52

ro Mediaș Medias

23:32

23:43

ro Blaj Blaj

00:33

00:34

ro Alba Iulia Alba Iulia

01:23

01:25

ro Simeria

02:31

02:40

ro Deva Gara

02:52

02:54

ro Arad

05:15

05:18

ro Curtici

05:31

05:59

hu Lőkösháza

05:09

05:49

hu Békéscsaba

06:16

06:19

hu Szolnok

07:25

07:27

hu Будапеща Keleti

08:50

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: EN 473 / Будапеща-Букурещ

категория

Място | 2ра класа

Място | 1ва класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуален душ + тоалетна | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуален душ + тоалетна | 1ва класа

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

Специална цена: Много ограничена специална оферта. Може да се резервира само няколко седмици предварително.
Определените дати и часове са задължителни. Тази цена включва основен билет и такси за резервация.

The following trains might be an alternative connection for you:

EN 346 / Букурещ-Виена
HELP

Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click