НОЩНИ ВЛАКОВЕ БУКУРЕЩ-БУДАПЕЩА

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | БУКУРЕЩ-БУДАПЕЩА | EN 472 | RAILCC

Нощни влакове EN 472 от Букурещ до Будапеща. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Comfortable night train from Bucharest to Budapest. Consists of modern Romanian cars and conveys a bistro car.

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

ro Букурещ Gara de Nord

17:45

ro Плоещ

18:23

18:25

ro Sinaia

19:08

19:09

ro Bușteni

19:17

19:18

ro Predeal

19:32

19:33

ro Брашов

20:10

20:19

ro Sighișoara

22:49

22:52

ro Mediaș Medias

23:42

23:43

ro Blaj Blaj

00:33

00:34

ro Алба Юлия Alba Iulia

01:23

01:25

ro Simeria Gara

02:31

02:40

ro Deva Gara

02:52

02:54

ro Арад

05:15

05:18

ro Curtici

05:31

05:59

hu Lőkösháza

05:09

05:49

hu Békéscsaba

06:16

06:19

hu Szolnok

07:25

07:27

hu Будапеща Keleti

08:50

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: EN 473 / Будапеща-Букурещ

категория

Място | 2ра класа

Място | 1ва класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуален душ + тоалетна | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуален душ + тоалетна | 1ва класа

Note: for ticket fares please follow the given booking links. Prices may vary depending on the route, purchase date and comfort category.

категория: Само наличните категории са описани.

The following trains might be an alternative connection for you:

EN 346 / Букурещ-Виена IR 1695/78 / Букурещ-Будапеща
Interrail: ако искате да пътувате по този маршрут с Interrail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click