НОЩНИ ВЛАКОВЕ БУКУРЕЩ-ВИЕНА

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | БУКУРЕЩ-ВИЕНА | EN 346 | RAILCC

Нощни влакове EN 346 от Букурещ до Виена. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

The "Dacia" is one of Europe's famous long-distance night trains, connecting Bucharest and Vienna in about 19 hours. It carries modern and comfortable coaches. Unfortunately, no restaurant car is available anymore.

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

ro Букурещ Gara de Nord

14:00

ro Плоещ

14:38

14:40

ro Sinaia

15:26

15:28

ro Predeal

15:48

15:50

ro Брашов Gara Centrală

16:27

16:39

ro Сибиу Gara Centrală

19:17

19:22

ro Simeria Gara

22:12

22:26

ro Deva Gara

22:39

22:41

ro Арад

01:15

01:17

ro Curtici

01:30

02:00

hu Lőkösháza

01:10

01:50

hu Békéscsaba

02:15

02:20

hu Szolnok

03:14

03:18

hu Будапеща Keleti

04:50

05:40

hu Будапеща Ferencváros

05:48

05:49

hu Будапеща Kelenföld

05:54

05:55

hu Tatabánya

06:25

06:26

hu Дьор Vasútállomás‎

07:00

07:02

hu Hegyeshalom Vasútállomás

07:29

07:32

at Виена Hauptbahnhof

08:21

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: EN 347 / Виена-Букурещ

категория

Място | 2ра класа

Място | 1ва класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуален душ + тоалетна | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуален душ + тоалетна | 1ва класа

Note: for ticket fares please follow the given booking links. Prices may vary depending on the route, purchase date and comfort category.

категория: Само наличните категории са описани.

HELP

Interrail: ако искате да пътувате по този маршрут с Interrail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click