нічний потяг Бухарест - Стамбул
1065/461/463/465/493 Bosphorus Express (Bosfor)

Нічний поїзд Bosfor з Бухарест до Стамбул. Де придбати квитки. Інформація про розклад, сидіння, кушетки та спальні місця.

Купуйте квиток на поїзд на залізничній станції. Примітка: в деяких країнах за купівлю у касі буде стягнена додаткова сервісна плата. Квиток можна придбати на станції в країні відправлення, а іноді і в інших країнах.

In the summer season, from June 2 until October 2, 2017, direct couchette and sleeper coaches are running from Bucharest to Istanbul which will be attached to the Sofia - Istanbul train in Dimitrovgrad.

During the rest of the year, changes of trains are required in Ruse, Gorna Orjahovitsa and Dimitrovgrad and only 2nd class coaches are available until Dimitrovgrad. From there you have to travel in the couchette or sleeper cars coming from Sofia. Timings remain the same though.

The trains terminate at Halkali station on the outskirts of Istanbul. To get to the city centre a shuttle bus to Sirkeci station is provided.

The timings are for valid for summertime until October 28; from October 29 timings in Turkey are +1 hour (arrival Halkali 07:49).

Read more in the blog, see link below.
Schedule
станція прибутття відправлення
RO Бухарест (Gara de Nord) 12:45
RO Videle   13:13 13:39
RO Giurgiu (Nord) 14:45 15:10
BG Ruse (ГАРА) 15:35 16:30
BG Byala (Station) 17:44 17:45
BG Gorna Oryahovitsa   18:28 19:25
BG Veliko Tarnovo   19:47 19:48
BG Stara Zagora (Station) 22:18 22:20
BG Dimitrovgrad (Station) 23:35 00:16
BG Svilengrad (Station) 01:00 01:45
TR Kapıkule   03:00 03:52
TR Edirne   04:07 04:09
TR Çerkezköy   06:15 06:17
TR Стамбул (Halkalı Garı) 07:49

Вам не потрібно змінювати поїзди. Розклад вказано в інформаційних цілях.

Маршрут доступний у наступні дні тижня (1=Понеділок / 7=Неділя)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Подорожуйте цим маршрутом у зворотному напрямку:

Bosfor / Стамбул-Бухарест
Icon
категорія
Кушетка 4 | купе-4-місця | 2-й клас Buy
Примітка: щоб дізнатись ціни, скористайтеся наведеними посиланнями для бронювання. Ціни можуть відрізнятись в залежності від маршруту, дати придбання та класу.

категорія: У списку наведено лише доступні категорії.

Eurail: якщо ви хочете подорожувати цим маршрутом з проїзним Eurail замість залізничних квитків, зверніть увагу на ціни бронювання та додаткову інформацію.

HELP

Залишились питання чи досі потрібна допомога? Не вагайтесь звернутись до нашого дружнього форуму, де ви завжди отримаете професійну підтримку.

Шукаєте дешевий нічліг? Рекомендуємо booking.com

IN
OUT

про railcc: Ми — спражні мандрівники, які пропонують правдиві та корисні поради стосовно залізничних подорожей.

Наш сайт доступний більш ніж на 30 мовах

Слідкуйте за нами

rail.cc є другом та партнером
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

Файли cookie: ми використовуємо файли cookie для функціональності rail.cc та статистики. Використовуючи rail.cc, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie відповідно до нашої політики конфіденційності. Для отримання додаткової інформації про використання та керування нашими файлами cookie, ми просимо вас прийняти нашу політику cookie. Додаткові відомості.

top