Tren de noapte Atena - Alexandroupolis
Treno 600 (T 600)

Trenul de noapte T 600 din Atena spre Alexandroupolis. Unde cumpărați bilete. Informație despre orar, scaune, cușete și vagoane de dormit.

Schedule
Stație Sosire Plecare
GR Atena (Larissa) 23:55
GR Oinoi   00:46 00:47
GR Thebes   01:04 01:05
GR Livadeia   01:27 01:28
GR Leianokladi   02:28 02:30
GR Domokos   03:31 03:43
GR Paleofarsalos (Station) 03:52 03:53
GR Larissa   04:16 04:18
GR Katerini   05:06 05:07
GR Platy   05:33 05:34
GR Salonic (New Station) 06:01 06:55
GR Kilkis (Station) 07:34 07:35
GR Serres   09:29 09:30
GR Drama   10:20 10:21
GR Xanthi   12:21 12:22
GR Komotini   12:54 12:55
GR Alexandroupolis   13:54

Nu trebuie să schimbați trenurile. Orarul este cu titlu informativ.

Conexiuni disponibile pentru aceste zile ale săptămânii (1=Luni/ 7=Duminică)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Icon
Categoria
Scaun | clasa a II-a Buy
Scaun | clasa I Buy
Notă: pentru a vedea prețurile biletelor, folosiți link-urile de rezervare oferite. Prețurile pot varia în funcție de itinerariu, data achiziționării și categoria de confort selecționată.

Categoria: Sunt afișate doar categoriile disponibile.

Eurail: dacă doriți să călătoriți pe această rută cu un Eurail și nu cu un bilet de tren, vă invităm să consultați această pagină pentru a vedea taxele de rezervare și alte informații suplimentare.

HELP

Aveți întrebări suplimentare și aveți nevoie de ajutor? Nu ezitați să întrebați pe forumul nostru amical unde veți beneficia mereu de răspunsuri detaliate.

Ai nevoie de cazare ieftină? Îți recomandăm booking.com

IN
OUT

despre railcc: Suntem călători frecvenți, și vă oferim sfaturi și ponturi oneste și bine informate pentru următoarea călătorie cu trenul a dumneavoastră.

rail.cc este partener și prieten pentru
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

Cookie-uri: folosim cookie-uri pentru funcționalitatea rail.cc și statistici - și avem grijă de confidențialitatea dvs. personală! Există alte companii (Google, Yandex) ce instrumente trebuie să folosim, care plasează și cookie-uri. Prin utilizarea rail.cc sunteți de acord cu utilizarea cookie-urilor în conformitate cu politica de confidențialitate . Pentru informații suplimentare despre utilizarea și gestionarea cookie-urilor noastre, vă rugăm să acceptați politica noastră privind cookie-urile . Dacă nu puteți accepta, trebuie să părăsiți rail.cc.

top