Нощни влакове Атина - Дедеагач
Treno 600 (T 600)

Нощни влакове T 600 от Атина до Дедеагач. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Schedule
гара пристигане тръгване
GR Атина (Larissa) 23:55
GR Oinoi   00:46 00:47
GR Thebes   01:04 01:05
GR Livadeia   01:27 01:28
GR Leianokladi   02:28 02:30
GR Domokos   03:31 03:43
GR Palaiofarsalos (Station) 03:52 03:53
GR Лариса   04:16 04:18
GR Katerini   05:06 05:07
GR Platy   05:33 05:34
GR Солун (New Station) 06:01 06:55
GR Kilkis (Station) 07:34 07:35
GR Serres   09:29 09:30
GR Drama   10:20 10:21
GR Xanthi   12:21 12:22
GR Гюмюрджина   12:54 12:55
GR Дедеагач   13:54

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Icon
категория
Място | 2ра класа Buy
Място | 1ва класа Buy
Бележка: за цените на билетите, моля, последвай дадените линкове за резервация. Цените може да варират в зависимост от маршрута, датата на покупка и комфорта на категорията.

категория: Само наличните категории са описани.

Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.

From Vienna to Budapest
In Railjet Business Class
Athens to Patras
By train and bus via Kiato
From Venice to Rome
Enjoying the Business Class of Frecciarossa
Sea Voyage From Tallinn to Stockholm
Joys of a huge ferry
From Rome to Vienna
Relaxing while moving in a lovely night train
Ankara to Kars
The most popular train route in Turkey!?
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

Трябва ви евтина нощувка? Препоръчваме booking.com

IN
OUT

за railcc: Ние сме истински пътешественици и предлагаме честни и добре обосновани съвети и трикове за твоето пътуване с влак.

rail.cc е партньор и приятел на
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

„Бисквитки“: използваме „бисквитки“ за функционалността на rail.cc и статистиката - и се грижим за вашата лична поверителност! Има и други компании (Google, Yandex) кои инструменти трябва да използваме, които също поставят бисквитки. С използването на rail.cc вие се съгласявате да използвате бисквитки в съответствие с нашата политика за поверителност . За допълнителна информация относно използването и управлението на нашите бисквитки, ние Ви молим да приемете нашата политика за бисквитки . Ако не можете да приемете, трябва да напуснете rail.cc.

top