НОЩНИ ВЛАКОВЕ АТИНА-ДЕДЕАГАЧ

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | АТИНА-ДЕДЕАГАЧ | T 600 | RAILCC

Нощни влакове T 600 от Атина до Дедеагач. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.



Seats only, no couchette or sleeper accomodation. Restaurant available.

КУПЕТЕ СВОЯ БИЛЕТ ЗА ВЛАК ТУК
ГАРА

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

gr Атина Larissa

23:55

gr Oinoi

00:46

00:47

gr Thebes

01:04

01:05

gr Livadeia

01:27

01:28

gr Leianokladi

02:28

02:30

gr Domokos

03:31

03:43

gr Palaiofarsalos Station

03:52

03:53

gr Лариса

04:16

04:18

gr Katerini

05:06

05:07

gr Platy

05:33

05:34

gr Солун New Station

06:01

06:55

gr Kilkis Station

07:34

07:35

gr Serres

09:29

09:30

gr Drama

10:20

10:21

gr Xanthi

12:21

12:22

gr Гюмюрджина

12:54

12:55

gr Дедеагач

13:54

Seats only, no couchette or sleeper accomodation. Restaurant available.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

категория

Място | 2ра класа

Място | 1ва класа

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

Специална цена: Много ограничена специална оферта. Може да се резервира само няколко седмици предварително.
Определените дати и часове са задължителни. Тази цена включва основен билет и такси за резервация.

HELP

Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click