Gece treni Atina - Dedeağaç
Treno 600 (T 600)

Atina şehrinden Dedeağaç şehrine T 600 gece treni. Biletler, tarifeler, koltuklar, tren yatakları, yataklı vagonlar.

Schedule
İstasyon Varış Kalkış
GR Atina (Larissa) 23:55
GR Oinoi   00:46 00:47
GR Thebes   01:04 01:05
GR Livadeia   01:27 01:28
GR Leianokladi   02:28 02:30
GR Domokos   03:31 03:43
GR Paleofarsalos (Station) 03:52 03:53
GR Larissa   04:16 04:18
GR Katerini   05:06 05:07
GR Platy   05:33 05:34
GR Selanik (New Station) 06:01 06:55
GR Kilkis (Station) 07:34 07:35
GR Serres   09:29 09:30
GR Drama   10:20 10:21
GR İskeçe   12:21 12:22
GR Gümülcine   12:54 12:55
GR Dedeağaç   13:54

Tren değiştirmek zorunda değilsin. Saatler sadece bilgi içindir.

Haftanın bu günlerinde bağlantı mevcuttur (1=Pazartesi / 7=Pazar)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Icon
Kategori
koltuklu vagon | 2.sınıf Buy
koltuklu vagon | 1.sınıf Buy
Not: Bilet ücretlerine ulaşmak için verilen rezervasyon linklerini takip edin. Fiyatlar rotaya, satın alma tarihine ve konfor sınıfına göre değişiklik gösterebilir.

Kategori: Sadece mevcut kategoriler listelenmiştir.

Eurail: Eğer bu rotada tren bileti yerine Eurail ile seyahat etmek istiyorsanız rezervasyon ücretlerine ve diğer bilgilere buradan göz atabilirsiniz.

From Vienna to Budapest
In Railjet Business Class
Athens to Patras
By train and bus via Kiato
From Venice to Rome
Enjoying the Business Class of Frecciarossa
Sea Voyage From Tallinn to Stockholm
Joys of a huge ferry
From Rome to Vienna
Relaxing while moving in a lovely night train
Ankara to Kars
The most popular train route in Turkey!?
HELP

Aklınızda başka sorular mı var, ya da yardım mı gerek? Her zaman detaylı bilgiye ulaşabileceğiniz ve dost canlısı kişilerin olduğu forumumuzdan yardım isteyebilirsiniz.

Konaklayacak ucuz bir yer mi arıyorsun? booking.com’u tavsiye ederiz

IN
OUT

Railcc hakkında: Biz gerçek seyahatçiler olarak tren seyahatiniz için dürüst ve tecrübe edilmiş ipuçları sunuyoruz.

rail.cc websitesinin partnerleri
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

Tanımlama bilgileri: rail.cc ve istatistiklerin işlevselliği için tanımlama bilgileri kullanıyoruz - ve kişisel gizliliğinize özen gösteriyoruz! Hangi araçları kullanmamız gerektiğini, ayrıca çerez yerleştiren başka şirketler de (Google, Yandex) var. Rail.cc'yi kullanarak, gizlilik politikamıza uygun olarak çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. . Çerezlerimizin kullanımı ve yönetimi hakkında daha fazla bilgi için, sizden çerez politikamızı kabul etmenizi rica ediyoruz. . Kabul edemezseniz, rail.cc'den ayrılmanız gerekir.

top