нічний потяг Афіни - Александруполіс
Treno 600 (T 600)

Нічний поїзд T 600 з Афіни до Александруполіс. Де придбати квитки. Інформація про розклад, сидіння, кушетки та спальні місця.

Schedule
станція прибутття відправлення
GR Афіни (Larissa) 23:55
GR Oinoi   00:46 00:47
GR Thebes   01:04 01:05
GR Livadeia   01:27 01:28
GR Leianokladi   02:28 02:30
GR Domokos   03:31 03:43
GR Palaiofarsalos (Station) 03:52 03:53
GR Лариса   04:16 04:18
GR Katerini   05:06 05:07
GR Platy   05:33 05:34
GR Салоніки (New Station) 06:01 06:55
GR Kilkis (Station) 07:34 07:35
GR Serres   09:29 09:30
GR Drama   10:20 10:21
GR Xanthi   12:21 12:22
GR Комотіні   12:54 12:55
GR Александруполіс   13:54

Вам не потрібно змінювати поїзди. Розклад вказано в інформаційних цілях.

Маршрут доступний у наступні дні тижня (1=Понеділок / 7=Неділя)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Icon
категорія
Сидячий | 2-й клас Buy
Сидячий | 1-й клас Buy
Примітка: щоб дізнатись ціни, скористайтеся наведеними посиланнями для бронювання. Ціни можуть відрізнятись в залежності від маршруту, дати придбання та класу.

категорія: У списку наведено лише доступні категорії.

Eurail: якщо ви хочете подорожувати цим маршрутом з проїзним Eurail замість залізничних квитків, зверніть увагу на ціни бронювання та додаткову інформацію.

З Відня до Мюнхену
Поїзд Railjet від ÖBB
HELP

Залишились питання чи досі потрібна допомога? Не вагайтесь звернутись до нашого дружнього форуму, де ви завжди отримаете професійну підтримку.

Шукаєте дешевий нічліг? Рекомендуємо booking.com

IN
OUT

про railcc: Ми — спражні мандрівники, які пропонують правдиві та корисні поради стосовно залізничних подорожей.

Наш сайт доступний більш ніж на 30 мовах

Слідкуйте за нами

rail.cc є другом та партнером
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

Файли cookie: ми використовуємо файли cookie для функціональності rail.cc та статистики. Використовуючи rail.cc, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie відповідно до нашої політики конфіденційності. Для отримання додаткової інформації про використання та керування нашими файлами cookie, ми просимо вас прийняти нашу політику cookie. Додаткові відомості.

top