НОЩНИ ВЛАКОВЕ СОЛУН-БЕЛГРАД

Нощни влакове B 334 от Солун до Белград. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Train suspended until June 2017. From June 2, the train will run from Gevgelija to Belgrade. Due to construction works in Greece a bus replacement will operate between Thessaloniki and Gevgelija until September 2017.

Купи билета за влак на жп гарата. Забележка: в някои страни трябва да платиш такса на билетното гише. Билетът може да бъде закупен на спирка в страната на заминаване, а понякога и в други държави.

гара пристигане тръгване

GR Солун New Station

18:30

GR Idomeni

19:37

20:11

MK Gevgelija

19:16

19:48

MK Negotino

20:32

20:33

MK Veles

21:12

21:13

MK Скопие Station

21:54

22:19

MK Kumanovo

22:49

22:50

RS Preševo

23:44

00:16

RS Враня

00:52

00:53

RS Leskovac

02:34

02:35

RS Niš Železnička Stanica

03:19

03:29

RS Paraćin

04:57

04:58

RS Jagodina

05:13

05:14

RS Velika Plana

06:04

06:05

RS Mladenovac

06:35

06:36

RS Белград Main station

07:46

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Пътувай по този маршрут в обратната посока: B335 / Белград-Солун

категория

Място | 2ра класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Бележка: за цените на билетите, моля, последвай дадените линкове за резервация. Цените може да варират в зависимост от маршрута, датата на покупка и комфорта на категорията.

категория: Само наличните категории са описани.

Interrail: ако искате да пътувате по този маршрут с Interrail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click