EURAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ СОЛУН-БЕЛГРАД
BRZI 334 HELLAS (B 334)

Eurail нощен влак от Солун до Белград: Brzi 334 Hellas (B 334). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Eurail нощни влакове

Train suspended until June 2017. From June 2, the train will run from Gevgelija to Belgrade. Due to construction works in Greece a bus replacement will operate between Thessaloniki and Gevgelija until September 2017.

Не можете да пътувате в този влак с Interrail!
Eurail: 20% намаление
Eurail + Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Eurail пас чрез партньорския линк на rail.cc/eurail.com. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Eurail   КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

GR Солун New Station

18:30

GR Idomeni

19:37

20:11

MK Gevgelija

19:16

19:48

MK Negotino

20:32

20:33

MK Veles

21:12

21:13

MK Скопие Station

21:54

22:19

MK Kumanovo

22:49

22:50

RS Preševo

23:44

00:16

RS Враня

00:52

00:53

RS Leskovac

02:34

02:35

RS Niš Železnička Stanica

03:19

03:29

RS Paraćin

04:57

04:58

RS Jagodina

05:13

05:14

RS Velika Plana

06:04

06:05

RS Mladenovac

06:35

06:36

RS Белград Main station

07:46

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Пътувай по този маршрут в обратната посока: B335 / Белград-Солун

категория Eurail

Място | 2ра класа

not compulsory

EUR 3

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

EUR 6

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

EUR 9

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

sleeper runs on demand only

EUR 12

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

sleeper runs on demand only

EUR 18

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

sleeper runs on demand only

EUR 40

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

ГАРА

Купи резервацията на жп гарата. Резервациите обикновено могат да се купят на гарите във всички страни, където се движи конкретния влак. В много страни особено в Централна и Източна Европа, можете да си купите резервация за влаковете и в други страни.
В някои страни (например Холандия или Испания) трябва да платите сервизна такса на гишето.
Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Eurail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.
Правило 19:00 часа за нощните влаковв

Ако пътуването с директен нощен влак тръгва след 19:00 ч вечерта и пристига след 04:00 чч сутринта, е необходимо да нанесете само датата на пристигане в полетата за пътния календар на жп паса. Това покрива и пътувания между 19:00 ч и 24:00 ч в деня на тръгване, стига деня на тръгване и пристигане да попадат в общия период на валидност на паса. Когато пътувате с нощен ферибот, който се покрива от паса, може да се въведе или датата на тръгване, или датата на пристигане в полетата за пътния календар на билета.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
GR  Eurail в Гърция

Как да пътувате с Eurail в Гърция. Общ преглед и информация за маршрутите в Гърция, видове влакове, нощни влакове и Eurail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click