НОЩНИ ВЛАКОВЕ БЕЛГРАД-СОЛУН

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | БЕЛГРАД-СОЛУН | B335 | RAILCC

Нощни влакове B335 от Белград до Солун. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

КУПЕТЕ СВОЯ БИЛЕТ ЗА ВЛАК ТУК
ГАРА

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

Тази връзка е временно отменена.

Suspended since Август 2016

Reactivation expected Май 2017

гара пристигане тръгване

rs Белград Main station

18:50

rs Mladenovac

19:58

19:59

rs Velika Plana

20:29

20:30

rs Jagodina

21:11

21:12

rs Paraćin

21:28

21:29

rs Niš Železnička Stanica

22:59

23:15

rs Leskovac

23:59

00:01

rs Враня

01:29

01:30

rs Preševo

02:19

02:55

mk Kumanovo

03:49

03:50

mk Скопие Station

04:20

04:45

mk Veles

05:25

05:26

mk Negotino

06:05

06:06

mk Gevgelija

06:51

07:23

gr Idomeni

08:28

09:00

gr Солун New Station

10:07

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: B 334 / Солун-Белград

категория

Място | 2ра класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

Специална цена: Много ограничена специална оферта. Може да се резервира само няколко седмици предварително.
Определените дати и часове са задължителни. Тази цена включва основен билет и такси за резервация.

HELP

Interrail: ако искате да пътувате по този маршрут с Interrail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click