нічний потяг Белград - Салоніки
Brzi 335 Hellas (B335)

Нічний поїзд B335 з Белград до Салоніки. Де придбати квитки. Інформація про розклад, сидіння, кушетки та спальні місця.

The direct night train connection between Belgrade and Thessaloniki via Skopje. The train is getting a bit old and do not expect luxury. This in turn has its charm and is a little adventure.
Single ticket is Euro 34. An additional seat reservation is Euro 3 and couchettes (recommended) Euro 8.
Schedule
станція прибутття відправлення
RS Белград (Central - Prokop) 18:21
RS Mladenovac   19:20 19:21
RS Velika Plana   19:51 19:53
RS Jagodina   21:01 21:02
RS Paraćin   21:18 21:19
RS Niš (Železnička Stanica) 23:06 23:19
RS Leskovac   00:03 00:04
RS Vranje   01:55 01:56
RS Preševo   02:32 03:07
MK Kumanovo   03:54 03:55
MK Скоп'є (Station) 04:25 04:55
MK Veles   05:25 05:26
MK Negotino   06:05 06:06
MK Gevgelija   06:51 07:23
GR Idomeni  
GR Салоніки (New Station) 10:08

Вам не потрібно змінювати поїзди. Розклад вказано в інформаційних цілях.

Маршрут доступний у наступні дні тижня (1=Понеділок / 7=Неділя)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Подорожуйте цим маршрутом у зворотному напрямку:

B 334 / Салоніки-Белград
Icon
категорія
Сидячий | 2-й клас Buy
Кушетка 6 | купе-6-місць | 2-й клас Buy
Кушетка 4 | купе-4-місця | 2-й клас Buy
Спальний 3 | купе-3-ліжка | приватний умивальник | 2-й клас Buy
Спальний 2 | купе-2-ліжка | приватний умивальник | 2-й клас Buy
Спальний 1 | купе-1-ліжко | приватний умивальник | 1-й клас Buy
Примітка: щоб дізнатись ціни, скористайтеся наведеними посиланнями для бронювання. Ціни можуть відрізнятись в залежності від маршруту, дати придбання та класу.

категорія: У списку наведено лише доступні категорії.

Eurail: якщо ви хочете подорожувати цим маршрутом з проїзним Eurail замість залізничних квитків, зверніть увагу на ціни бронювання та додаткову інформацію.

HELP

Залишились питання чи досі потрібна допомога? Не вагайтесь звернутись до нашого дружнього форуму, де ви завжди отримаете професійну підтримку.

Шукаєте дешевий нічліг? Рекомендуємо booking.com

IN
OUT

про railcc: Ми — спражні мандрівники, які пропонують правдиві та корисні поради стосовно залізничних подорожей.

Наш сайт доступний більш ніж на 30 мовах

Слідкуйте за нами

rail.cc є другом та партнером
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

Файли cookie: ми використовуємо файли cookie для функціональності rail.cc та статистики. Використовуючи rail.cc, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie відповідно до нашої політики конфіденційності. Для отримання додаткової інформації про використання та керування нашими файлами cookie, ми просимо вас прийняти нашу політику cookie. Додаткові відомості.

top