Yöjunat Thessaloniki - Belgrad

Yöjuna B 334 kaupungista Thessaloniki kaupunkiin Belgrad. Mistä ostaa lippuja. Aikataulutietoa, istuinpaikat, lepopaikat ja makuuvaunut.

Osta junalippu juna-asemalta. Huom: joissakin maissa peritään palvelumaksu lipputiskiltä ostetuista lipuista. Lipun voi ostaa lähtömaassa sijaitsevalta juna-asemalta, joskus myös muista maista.

Schedule
Asema Saapuminen Lähtö
GR Thessaloniki (New Station) 18:23
GR Idomeni   :- :-
MK Gevgelija   19:16 19:48
MK Negotino   20:32 20:33
MK Veles   21:12 21:13
MK Skopje (Station) 21:54 22:19
MK Kumanovo   22:49 22:50
RS Preševo   23:43 00:18
RS Vranje   00:54 00:55
RS Leskovac   02:41 02:42
RS Niš (Železnička Stanica) 03:26 03:40
RS Paraćin   05:13 05:14
RS Jagodina   05:29 05:30
RS Velika Plana   06:29 06:30
RS Mladenovac   07:00 07:01
RS Belgrad (Main station) 08:00

Sinun ei pidä vaihtaa junaa. Ajat ovat vain tiedoksi.

Yhteys saatavilla näinä viikonpäivinä (1=Maanantai / 2=Tiistai / 3=Keskiviikko / 4=Torstai / 5=Perjantai / 6=Lauantai / 7=Sunnuntai)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Matkusta tällä reitillä vastakkaiseen suuntaan:

B335 / Belgrad-Thessaloniki
Icon
Luokka
Istuinvaunu | 2. luokka Buy
Lepovaunupaikka 6 | 6 sängyn vaunuosasto | 2. luokka Buy
Lepovaunupaikka 4 | 4 sängyn vaunuosasto | 2. luokka Buy
Makuuvaunupaikka 3 | 3 sängyn vaunuosasto | oma pesuallas | 2. luokka Buy
Makuuvaunupaikka 2 | 2 sängyn vaunuosasto | oma pesuallas | 2. luokka Buy
Makuuvaunupaikka 1 | 1 sängyn vaunuosasto | oma pesuallas | 1. luokka Buy
Huom: nähdäksesi lippujen hinnat seuraa varauslinkkejä. Hinnat voivat vaihdella riippuen valitusta reitistä, ostopäivästä ja mukavuusluokasta.

Luokka: Vain saatavilla olevat luokat ovat listattuina.

Interrail: jos haluat matkustaa tällä reitillä Interrail-lipulla tavallisten junalippujen sijasta, voit tutustua varausmaksuihin ja muihin lisätietoihin täällä.

HELP

Onko sinulla lisäkysymyksiä tai tarvitsetko apua? Voit kysyä neuvoa ystävälliseltä keskustelufoorumiltamme, josta saat aina asiantuntevaa apua.

Etsitkö edullista yöpaikkaa? Suosittelemme booking.comia

IN
OUT

tietoa railcc:stä: Me olemme aitoja matkailijoita ja tarjoamme rehellisiä ja perusteltuja neuvoja ja vinkkejä junamatkaasi varten.

rail.cc yhteistyökumppanit ja ystävät
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

EVÄSTEET: käyttämällä railcc-sivustoa hyväksyt tietosuojakäytäntömme mukaisen evästeiden käytön. Saadaksesi lisätietoja evästeistä ja niiden käytöstä, pyydämme sinua hyväksymään evästekäytäntömme.

top