GECE TRENLERI İSTANBUL-SOFYA

İstanbul şehrinden Sofya şehrine D 81032 gece treni. Biletler, tarifeler, koltuklar, tren yatakları, yataklı vagonlar.

The night train from Istanbul to Sofia operates again from Halkali station from February 2017. The train conveys couchette and sleeping cars only.

From June 2 a direct couchette car will operate from Istanbul via Sofia to Belgrade and the train will also convey sleeper and couchette cars from Istanbul to Bucharest until the station of Dimitrovgrad.

The trains start at Halkali station on the outskirts of Istanbul. To get to the station from the city centre a shuttle bus from Sirkeci station is provided.

Read more in the blog, see link below.

Tren biletini bir tren istasyonundan satın alın. Not: Bazı ülkelerde bilet okuyucularına hizmet bedeli ödemeniz gerebilir. Biletler genellikle çıkış yaptığımız ülkelerdeki tren istasyonlarından satın alınabilirken bazen diğer ülkelerden de alınabilir.

İstasyon Varış Kalkış

TR İstanbul Halkalı Garı

22:40

TR Çerkezköy

00:12

00:14

TR Edirne

02:20

02:21

TR Kapıkule

02:37

03:20

BG Cisri Mustafapaşa Station

03:37

04:22

BG Dimitrovgrad Station

05:04

05:09

BG Filibe Tsentralna Gara

05:53

06:05

BG Pazardzhik Station

06:33

06:34

BG Septemvri Гара

06:44

06:45

BG Sofya Gare Centrale

08:45

Tren değiştirmek zorunda değilsin. Saatler sadece bilgi içindir.

Haftanın bu günlerinde bağlantı mevcuttur (1=Pazartesi / 7=Pazar):

1 2 3 4 5 6 7

Bu rota üzerinde ters doğrultuda seyahat: D 493 / Sofya-İstanbul

Kategori

Kuşet 6 | 6 yataklı kompartıman | 2.sınıf

Kuşet 4 | 4 yataklı kompartıman| 2.sınıf

Yataklı vagon 2 | 2 yataklı kompartıman | hususi lavabo | 2.sınıf

Yataklı vagon 1 | 1 yataklı kompartıman | hususi lavabo | 1.sınıf

Not: Bilet ücretlerine ulaşmak için verilen rezervasyon linklerini takip edin. Fiyatlar rotaya, satın alma tarihine ve konfor sınıfına göre değişiklik gösterebilir.

Kategori: Sadece mevcut kategoriler listelenmiştir.

Interrail: Eğer bu rotada tren bileti yerine Interrail ile seyahat etmek istiyorsanız rezervasyon ücretlerine ve diğer bilgilere buradan göz atabilirsiniz.
HELP

Aklınızda başka sorular mı var, ya da yardım mı gerek? Her zaman detaylı bilgiye ulaşabileceğiniz ve dost canlısı kişilerin olduğu forumumuzdan yardım isteyebilirsiniz.

FORUM

booking.com

booking.com

Kendinize kalacak bir yer bulun. Kolay ve güvenli rezervasyon.

ŞEHIR SEÇ

OUT

OUT


click