Nocny pociąg Stambuł - Sofia
D 81032/492 Balkan Express (D 81032)

Pociąg nocny D 81032 z Stambuł do Sofia. Gdzie kupić bilety. Rozkład jazdy, miejsca siedzące, kuszetki oraz łóżka w wagonie sypialnym.

Kup bilet na stacji kolejowej. Uwaga! W niektórych krajach wymagane jest uiszczenie opłaty za usługę przy kasie. Bilet może zostać zakupiony na stacji w kraju, z którego wyjeżdżasz. Czasami jest też możliwe zakupienie go w innych krajach.

The night train from Istanbul to Sofia operates again from Halkali station from February 2017. The train conveys couchette and sleeping cars only.

From June 2 a direct couchette car will operate from Istanbul via Sofia to Belgrade and the train will also convey sleeper and couchette cars from Istanbul to Bucharest until the station of Dimitrovgrad.

The trains start at Halkali station on the outskirts of Istanbul. To get to the station from the city centre a shuttle bus from Sirkeci station is provided.

Read more in the blog, see link below.
Schedule
Dworzec Przyjazd Odjazd
TR Stambuł (Halkalı Garı) 22:40
TR Çerkezköy   00:12 00:14
TR Edirne   02:20 02:21
TR Kapıkule   02:37 03:20
BG Swilengrad (Station) 03:37 04:22
BG Dimitrowgrad (Station) 05:04 05:09
BG Płowdiw (Tsentralna Gara) 05:53 06:05
BG Pazardżik (Station) 06:33 06:34
BG Septemvri (Гара) 06:44 06:45
BG Sofia (Gare Centrale) 08:45

Nie musisz się przesiadać. Godziny podane są w celach informacyjnych.

Połączenie dostępne w następujące dni tygodnia (1=poniedziałek / 7=niedziela)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Podróż w odwrotnym kierunku:

D 493 / Sofia-Stambuł
Icon
Kategoria
Kuszetka 6 | przedział sześciołóżkowy | 2 klasa Buy
Kuszetka 4 | przedział czterołóżkowy | 2 klasa Buy
Wagon sypialny 2 | przedział dwuosobowy | prywatna łazienka | 2 klasa Buy
Wagon sypialny 1 | przedział jednoosobowy | prywatna łazienka | 1 klasa Buy
Uwaga! Ceny biletów znajdziesz w linkach rezerwacyjnych. Ceny mogą sęi różnić w zależności od trasy, daty zakupu i klasy.

Kategoria: Pokazują się jedynie dostępne kategorie.

Eurail: jeśli zamierzasz podróżować tą trasą korzystając z Eurail, zamiast ze zwykłych biletów kolejowych, zajrzyj tutaj, aby zapoznać się z cenami rezerwacji i innymi informacjami.

HELP

Czy masz dalsze pytania i potrzebujesz pomocy? Nie krępuj się skorzystać z naszego pomocnego forum, na którym otrzymasz szczegółowe i sprawdzone informacje.

Potrzebujesz taniego miejsca do spania? Polecamy booking.com

IN
OUT

o railcc: Nasz zespół składa się z prawdziwych podróżników. Oferujemy szczere, sprawdzone wskazówki i triki, które możesz wykorzystać podczas swojej podróży koleją.

rail.cc jest partnerem oraz przyjacielem
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

Ciasteczka: używamy ciasteczek dla funkcji rail.cc i statystyk - i dbamy o Twoją prywatność! Istnieją inne firmy (Google, Yandex), z których narzędzi musimy korzystać, które również umieszczają pliki cookie. Korzystając z rail.cc wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z naszym privacy policy. Aby uzyskać więcej informacji na temat korzystania z naszych plików cookie i zarządzania nimi, prosimy o przejście do akceptacja naszej polityki dotyczącej plików cookie. Jeśli nie możesz zaakceptować, musisz opuścić stronę rail.cc.

top