НОЩНИ ВЛАКОВЕ HUMENNÉ-БРАТИСЛАВА

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | HUMENNÉ-БРАТИСЛАВА | R 614 | RAILCC

Нощни влакове R 614 от Humenné до Братислава. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.



Comfortable and fast night train through Slovakia. Conveys car carriers.

КУПЕТЕ СВОЯ БИЛЕТ ЗА ВЛАК ТУК
ГАРА

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

sk Humenné Station

21:54

sk Michalovce Station

22:15

22:16

sk Trebišov Station

22:36

22:38

sk Košice Station

23:25

23:45

sk Kysak Station

23:57

23:59

sk Margecany Station

00:13

00:15

sk Spišská Nová Ves Station

00:40

00:42

sk Poprad Station

01:00

01:02

sk Liptovský Mikuláš Station

01:42

01:44

sk Ružomberok Station

02:01

02:03

sk Žilina Station

02:49

03:07

sk Púchov Station

03:55

04:01

sk Trenčín Station

04:25

04:27

sk Trnava Station

05:24

05:27

sk Братислава Vinohrady

06:04

sk Братислава hl.st.

06:11

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: R 615 / Братислава-Humenné

категория

Място | 2ра класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 1ва класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

Специална цена: Много ограничена специална оферта. Може да се резервира само няколко седмици предварително.
Определените дати и часове са задължителни. Тази цена включва основен билет и такси за резервация.

HELP

Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click