НОЩНИ ВЛАКОВЕ БРАТИСЛАВА-HUMENNÉ

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | БРАТИСЛАВА-HUMENNÉ | R 615 | RAILCC

Нощни влакове R 615 от Братислава до Humenné. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.



Comfortable and fast night train through Slovakia. Conveys car carriers.

КУПЕТЕ СВОЯ БИЛЕТ ЗА ВЛАК ТУК
ГАРА

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

sk Братислава hl.st.

23:45

sk Братислава Vinohrady

23:50

23:52

sk Trnava Station

00:15

00:17

sk Trenčín Station

01:13

01:15

sk Púchov Station

01:41

01:43

sk Žilina Station

02:31

02:43

sk Ružomberok Station

03:30

03:32

sk Liptovský Mikuláš Station

03:49

03:51

sk Poprad Station

04:30

04:32

sk Spišská Nová Ves Station

04:49

04:51

sk Margecany Station

05:16

05:18

sk Kysak Station

05:32

05:34

sk Košice Station

05:46

06:08

sk Trebišov Station

06:52

06:57

sk Michalovce Station

07:17

07:23

sk Humenné Station

07:50

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: R 614 / Humenné-Братислава

категория

Място | 2ра класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 1ва класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

Специална цена: Много ограничена специална оферта. Може да се резервира само няколко седмици предварително.
Определените дати и часове са задължителни. Тази цена включва основен билет и такси за резервация.

The following trains might be an alternative connection for you:

R 801 / Братислава-Prešov R 717/443 / Братислава-Košice
HELP

Interrail: ако искате да пътувате по този маршрут с Interrail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click