НОЩНИ ВЛАКОВЕ PREŠOV-БРАТИСЛАВА

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | PREŠOV-БРАТИСЛАВА | R 800 | RAILCC

Нощни влакове R 800 от Prešov до Братислава. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.



Comfortable and fast night train from Presov via Kosice to Bratislava.

КУПЕТЕ СВОЯ БИЛЕТ ЗА ВЛАК ТУК
ГАРА

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

sk Prešov Station

21:27

sk Kysak Station

21:42

21:46

sk Košice Station

21:58

22:20

sk Zvolen Zvolen osobná stanica

01:55

02:17

sk Levice Station

03:28

03:30

sk Братислава Vinohrady

05:17

05:19

sk Братислава hl.st.

05:25

05:57

sk Братислава Nové Mesto

06:05

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: R 801 / Братислава-Prešov

категория

Място | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 1ва класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

Специална цена: Много ограничена специална оферта. Може да се резервира само няколко седмици предварително.
Определените дати и часове са задължителни. Тази цена включва основен билет и такси за резервация.

The following trains might be an alternative connection for you:

EN 442/704 / Košice-Братислава R 614 / Humenné-Братислава
HELP

Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click