НОЩНИ ВЛАКОВЕ KOŠICE-БРАТИСЛАВА

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | KOŠICE-БРАТИСЛАВА | EN 442/704 | RAILCC

Нощни влакове EN 442/704 от Košice до Братислава. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.



Through coach for late risers. Restaurant car available from Zilina to Bratislava.

КУПЕТЕ СВОЯ БИЛЕТ ЗА ВЛАК ТУК
ГАРА

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

sk Košice Station

22:08

sk Kysak Station

22:20

22:22

sk Margecany Station

22:36

22:38

sk Spišská Nová Ves Station

23:03

23:05

sk Poprad Station

23:23

23:25

sk Štrba Station

23:40

23:42

sk Liptovský Mikuláš Station

00:08

00:10

sk Ružomberok Station

00:26

00:28

sk Žilina Station

01:15

05:19

sk Púchov Station

06:07

06:09

sk Trenčín Station

06:33

06:35

sk Trnava Station

07:32

07:34

sk Братислава Vinohrady

07:58

sk Братислава hl.st.

08:05

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: R 717/443 / Братислава-Košice

категория

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 1ва класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

Специална цена: Много ограничена специална оферта. Може да се резервира само няколко седмици предварително.
Определените дати и часове са задължителни. Тази цена включва основен билет и такси за резервация.

The following trains might be an alternative connection for you:

R 800 / Prešov-Братислава R 614 / Humenné-Братислава
HELP

Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click