NACHTTREINEN CERBÈRE-PARIJS

NACHTTREINEN | CERBÈRE-PARIJS | ICN 3730 | RAILCC

Nachttrein ICN 3730 van Cerbère naar Parijs. Waar koopt u kaartjes. Schema informatie, stoelen, banken en slaaptreinen.

Cheap and comfortable connection from the Mediterranean to Paris.

The schedules of Intercités de Nuit trains can vary at short notice. Please always check the timings for your travel day on the SNCF website.

Deze verbinding is niet langer beschikbaar. Het is nog niet bekend wanneer deze weer actief zal zijn.

Suspended since december 2016

station Aankomst Vertrek

fr Cerbère Gare

20:05

fr Banyuls-sur-Mer Gare

20:14

fr Port-Vendres Ville

20:21

fr Collioure Gare

20:26

fr Argelès-sur-Mer Gare

20:33

fr Elne Gare

20:41

fr Perpignan Gare

20:55

fr Narbonne Gare

22:13

fr Carcassonne Gare

22:50

fr Castelnaudary Gare

23:10

fr Toulouse Matabiau

23:37

00:49

fr Vierzon Gare

05:40

fr Orléans Les Aubrais

06:20

fr Parijs Gare d'Austerlitz

07:23

The schedules of Intercités de Nuit trains can vary at short notice. Please always check the timings for your travel day on the SNCF website.

Je moet niet van trein wisselen. De tijden dienen enkel als informatiebron.

Verbinding beschikbaar op deze weekdagen (1=Maandag / 7=Zondag):

1 2 3 4 5 6 7

Categorie

Recliners | 2e klasse

Ligplaats 6 | 6-persoons compartiment | 2e klasse

Ligplaats 4 | 4-persoons compartiment | 1ste klasse

Note: for ticket fares please follow the given booking links. Prices may vary depending on the route, purchase date and comfort category.

Categorie: Alleen beschikbare categorieën.

Eurail: als u deze route wilt reizen met Eurail in plaats van treinkaartjes, bekijk dan hier de reserveringskosten en overige informatie.
HELP

Heeft u nog vragen en heeft u daarbij hulp nodig? Aarzel niet om een vraag te stellen op ons vriendelijke forum waar u altijd uitgebreid wordt geholpen.

FORUM

booking.com

booking.com

Vind uw plaats om te slapen. Makkelijk en veilig boeken.

STAD KIEZEN

OUT

OUT


click