NACHTTREINEN CERBÈRE-PARIJS

Nachttrein ICN 3730 van Cerbère naar Parijs. Waar koopt u kaartjes. Schema informatie, stoelen, banken en slaaptreinen.

Cheap and comfortable connection from the Mediterranean to Paris.

The night train has been withdrawn since December 2016 however is reported to run again from June 10, 2017. Timings and dates of running to be confirmed.

The schedules of Intercités de Nuit trains can vary at short notice. Please always check the timings for your travel day on the SNCF website.

station Aankomst Vertrek

FR Cerbère Gare

20:56

FR Banyuls-sur-Mer Gare

21:05

21:07

FR Port-Vendres Ville

21:11

21:13

FR Collioure Gare

21:16

21:18

FR Argelès-sur-Mer Gare

21:23

21:25

FR Elne Gare

21:31

21:33

FR Perpignan Gare

21:42

21:45

FR Narbonne Gare

22:16

22:56

FR Carcassonne Gare

23:30

23:32

FR Castelnaudary Gare

23:51

23:53

FR Orléans Les Aubrais

06:08

FR Parijs Gare d'Austerlitz

07:20

The night train has been withdrawn since December 2016 however is reported to run again from June 10, 2017. Timings and dates of running to be confirmed. The schedules of Intercités de Nuit trains can vary at short notice. Please always check the timings for your travel day on the SNCF website.

Je moet niet van trein wisselen. De tijden dienen enkel als informatiebron.

Verbinding beschikbaar op deze weekdagen (1=Maandag / 7=Zondag):

1 2 3 4 5 6 7

Categorie

Recliners | 2e klasse

Ligplaats 6 | 6-persoons compartiment | 2e klasse

Ligplaats 4 | 4-persoons compartiment | 1ste klasse

Belangrijk: kijk op de gegeven boekingssites naar de prijzen voor kaartjes. Prijzen kunnen verschillen afhankelijk van de route, tijd van aankoop en prijsklasse.

Categorie: Alleen beschikbare categorieën.

Eurail: als u deze route wilt reizen met Eurail in plaats van treinkaartjes, bekijk dan hier de reserveringskosten en overige informatie.
HELP

Heeft u nog vragen en heeft u daarbij hulp nodig? Aarzel niet om een vraag te stellen op ons vriendelijke forum waar u altijd uitgebreid wordt geholpen.

FORUM

booking.com

booking.com

Vind uw plaats om te slapen. Makkelijk en veilig boeken.

STAD KIEZEN

OUT

OUT


click