НОЩНИ ВЛАКОВЕ CERBÈRE-ПАРИЖ

Нощни влакове ICN 3730 от Cerbère до Париж. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Cheap and comfortable connection from the Mediterranean to Paris.

The schedules of Intercités de Nuit trains can vary at short notice. Please always check the timings for your travel day on the SNCF website.

Тази връзка вече НЕ е налична. Няма информация за реактивация.

отстранен от Декември 2016

гара пристигане тръгване

FR Cerbère Gare

20:05

FR Banyuls-sur-Mer Gare

20:14

FR Port-Vendres Ville

20:21

FR Collioure Gare

20:26

FR Argelès-sur-Mer Gare

20:33

FR Elne Gare

20:41

FR Перпинян Gare

20:55

FR Narbonne Gare

22:13

FR Carcassonne Gare

22:50

FR Castelnaudary Gare

23:10

FR Тулуза Matabiau

23:37

00:49

FR Vierzon Gare

05:40

FR Orléans Les Aubrais

06:20

FR Париж Gare d'Austerlitz

07:23

The schedules of Intercités de Nuit trains can vary at short notice. Please always check the timings for your travel day on the SNCF website.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

категория

Падаща седалка | 2ра класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 1ва класа

Бележка: за цените на билетите, моля, последвай дадените линкове за резервация. Цените може да варират в зависимост от маршрута, датата на покупка и комфорта на категорията.

категория: Само наличните категории са описани.

Interrail: ако искате да пътувате по този маршрут с Interrail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click