INTERRAIL NACHTTREINEN BODØ-TRONDHEIM
REGIONTOG 476 (RT 476)

INTERRAIL NACHTTREINEN BODØ-TRONDHEIM | RT 476 | RAILCC

Interrail nachttrein van Bodø naar Trondheim: Regiontog 476 (RT 476). Waar maakt u reserveringen. Schema informatie. Stoelen/banken/slaaptreinen.

Interrail nachttreinen

Comfortable overnight train from Bodo to Trondheim. Connection available by bus from Narvik, Tromso and the North Cape at Fauske. Connection from the Lofoten by boat at Bodo. Like all night trains operated by NSB, the train conveys comfortable sleeping cars with two beds per compartment as well as 2nd class seats and a restaurant car.

If you want to travel in a sleeping car, you always have to book a whole compartment, whether you are travelling alone or in pairs. The price remains the same. The berths are amongst the most comfortable in Europe and certainly recommended. Shower and breakfast deals available at selected hotels at Bodo and Trondheim for sleeping car passengers.

If you prefer to travel cheaper, you can travel in regular 2nd class seats. These are the same as on daytime services. Seats can be reclined slightly. Passengers in seated accomodation get a free "night pack" with blanket, pillow, ear plugs and eye mask.

Interrail: 15% korting
Interrail + Plus

PLUS

Koop uw officiële Interrail pas in de rail.cc/interrail.eu partner winkel. Krijgt een gratis PLUS account op rail.cc. Dezelfde service, prijzen en voorwaarden als in de officiële winkel. Met uw aankoop steunt u de gratis informatie op rail.cc. Dank u!

Interrail   KOOP HIER

station Aankomst Vertrek

no Bodø Stasjon

21:10

no Fauske Stasjon

21:54

21:58

no Rognan Stasjon

22:18

22:19

no Lønsdal Stasjon

22:57

22:58

no Mo i Rana Stasjon

00:13

00:20

no Mosjøen Stasjon

01:30

01:40

no Trofors Stasjon

02:09

02:10

no Namsskogan Stasjon

03:15

03:28

no Grong Stasjon

04:23

04:26

no Snåsa Stasjon

04:53

04:54

no Steinkjer Stasjon

05:37

05:40

no Verdal Stasjon

06:02

06:03

no Levanger Stasjon

06:14

06:15

no Stjørdal Stasjon

07:04

07:05

no Trondheim S

07:47

Je moet niet van trein wisselen. De tijden dienen enkel als informatiebron.

Verbinding beschikbaar op deze weekdagen (1=Maandag / 7=Zondag):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: RT 475 / Trondheim-Bodø

Categorie Interrail

Zitwagon | 2e klasse

50 NOK; recommended

EUR 5,50

Sleeper 2 | 2-persoons compartiment | eigen wastafel | 2e klasse

425 NOK | Whole compartment has to be reserved

EUR 54,20

Sleeper 1 | 1-bed compartiment | eigen wastafel | 2e klasse

850 NOK

EUR 108,40

Belangrijk: De getoonde prijzen kunnen variëren als gevolg van service of verwerking van vergoedingen. Afhankelijk van de vraag of je ze online, uit een automaat of in een station koopt.

Categorie: Alleen beschikbare categorieën.

STATION

Buy the reservation at a railway station. Reservations are usually available at stations in all countries where a particular train runs through. In many countries, especially in central and eastern Europe you can also buy reservations for trains in other countries.
In some countries (for instance in the Netherlands or Spain) you have to pay a service fee at the ticket counter.
Treinkaartjes: als u deze route wilt reizen met treinkaartjes in plaats van Interrail, bekijk dan hier de prijzen en boekingsopties.
19:00 / Flexi pas: 's Nachts reizen

Wanneer een directe nachttrein na 19:00 vertrekt en aankomt na 4:00 is het alleen nodig om de datum van aankomst in de reiskalender op uw kaartje in te vullen. Hieronder vallen ook de reizen tussen 19:00 en 24:00 op de dag van vertrek, zolang zowel de dag van vertrek als aankomst beiden onder de algehele geldigheid van de pas vallen. Wanneer u 's nachts met een veerboot reist die geldig is met de pas, mag de datum van vertrekt of aankomst worden ingevuld in de reiskalender op uw kaartje.
HELP

Heeft u nog vragen en heeft u daarbij hulp nodig? Aarzel niet om een vraag te stellen op ons vriendelijke forum waar u altijd uitgebreid wordt geholpen.

FORUM
  Interrail in Noorwegen

Hoe reist u per Interrail in Noorwegen. Overzicht met informatie over reisroutes, treintypes, nachttreinen en Interrail reserveringen.

+

booking.com

booking.com

Vind uw plaats om te slapen. Makkelijk en veilig boeken.

STAD KIEZEN

OUT

OUT


click