INTERRAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ BODØ-ТРОНХАЙМ
RT 476 (RT 476)

INTERRAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ BODØ-ТРОНХАЙМ | RT 476 | RAILCC

Interrail нощни влакове

Interrail нощен влак от Bodø до Тронхайм: RT 476 (RT 476). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.



Convenient overnight train from Bodo to Trondheim (Norway). In Fauske connection by bus from the North Cape, Tromso and Narvik. In Bodo connection from Lofoten by ferry. Travel in comfortable sleeping cars or in cheaper seats. Restaurant car available.

Shower and breakfast deals available at selected hotels at Bodo and Trondheim for sleeping car passengers. Passengers in seated accomodation get a free "night pack" with blanket, pillow, ear plugs and eye mask.

Interrail

15% намаление
+ Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Interrail пас от партньорския магазин на rail.cc/interrail.eu. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. Същата услуга, цени и условия като в официалния магазин. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Interrail   INTERRAIL - КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

no Bodø Stasjon

21:10

no Fauske Stasjon

21:54

21:58

no Rognan Stasjon

22:18

22:19

no Lønsdal Stasjon

22:57

22:58

no Mo i Rana Stasjon

00:13

00:20

no Mosjøen Stasjon

01:30

01:40

no Trofors Stasjon

02:09

02:10

no Namsskogan Stasjon

03:15

03:28

no Grong Stasjon

04:23

04:26

no Snåsa Stasjon

04:53

04:54

no Steinkjer Stasjon

05:37

05:40

no Verdal Stasjon

06:02

06:03

no Levanger Stasjon

06:14

06:15

no Stjørdal Stasjon

07:04

07:05

no Тронхайм S

07:47

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: RT 475 / Тронхайм-Bodø

категория Interrail

Място | 2ра класа

EUR 5

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

EUR 54,20

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 2ра класа

EUR 108,40

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

HELP

Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Interrail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
19:00 h rule for night trains

If a trip on a direct overnight train departs after 19:00 h in the evening and arrives after 04:00 h in the morning, it is only necessary to enter the date of arrival in the travel calendar boxes on the rail pass. This also covers travel between 19:00 h and 24:00 h on the day of departure, as long as the day of departure and arrival both fall within the overall period of the pass validity. When travelling with an overnight ferry covered by the pass, either the date of departure or arrival may be entered in the travel calendar boxes on the ticket.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
  Interrail в Норвегия

Как да пътувате с Interrail в Норвегия. Общ преглед и информация за маршрутите в Норвегия, видове влакове, нощни влакове и Interrail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click