НОЩНИ ВЛАКОВЕ ВИЕНА-КРАКОВ

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | ВИЕНА-КРАКОВ | EN 50406 | RAILCC

Нощни влакове EN 50406 от Виена до Краков. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.



Convenient night train from Vienna to Krakow.

КУПЕТЕ СВОЯ БИЛЕТ ЗА ВЛАК ТУК
ГАРА

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

at Виена Hauptbahnhof

22:50

cz Břeclav Nádraží

23:49

00:13

cz Otrokovice Nádraží

00:46

00:48

cz Přerov Nádraží

01:03

01:05

cz Ostrava Svinov

01:45

01:47

cz Ostrava hl.n.

01:54

01:56

cz Bohumín Nádraží

02:03

03:00

pl Zebrzydowice

03:18

04:24

pl Oświęcim

05:35

05:36

pl Краков Glowny

07:05

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: EN 402 / Краков-Виена

категория

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

Специална цена: Много ограничена специална оферта. Може да се резервира само няколко седмици предварително.
Определените дати и часове са задължителни. Тази цена включва основен билет и такси за резервация.

HELP

Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click