éjszakai vonat Bécs - Krakkó
EuroNight 50406 (EN 50406)

EN 50406 éjszakai vonat Bécs és Krakkó között. Hol vásárold meg a jegyeket? Menetrend információk, ülő-, fekvő- és hálóhelyek.

Ez a járat már NEM elérhető. A visszaállítás időpontjáról nincs információnk.

2017 óta ideiglenesen nem közlekedik

Alternatív megoldásként a következő járat elérhető:

EN 406 / Bécs-Varsó
This night train will not operate in 2018. Instead, use the Vienna to Warsaw to night train which will run via Krakow in 2018.
Schedule
Pályaudvar érkezés Indulás
AT Bécs (Hauptbahnhof) 22:50
CZ Břeclav (Nádraží) 23:49 00:13
CZ Otrokovice (Nádraží) 00:46 00:48
CZ Přerov (Nádraží) 01:03 01:05
CZ Ostrava (Svinov) 01:45 01:47
CZ Ostrava (hl.n.) 01:54 01:56
CZ Bohumín (Nádraží) 02:03 03:00
PL Zebrzydowice   03:18 04:24
PL Oświęcim   05:35 05:36
PL Krakkó (Glowny) 07:05

Nem kell átszállnod. A megadott időpontok tájékoztató jellegűek.

A járat a következő napokon elérhető (1=hétfő / 7=vasárnap)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Utazás ezen az útvonalon, ellenkező irányba:

EN 402 / Krakkó-Bécs
Icon
Kategória
Ülés | 2. osztály Buy
Fekvőhely (kusett) 6 | 6 ágyas fülke | 2. osztály Buy
Fekvőhely (kusett) 4 | 4 ágyas fülke | 2. osztály Buy
Hálóhely 3 | 3 ágyas fülke | saját mosdó | 2. osztály Buy
Hálóhely 2 | 2 ágyas fülke | saját mosdó | 2. osztály Buy
Hálóhely 1 | 1 ágyas fülke | saját mosdó | 1. osztály Buy
A jegyárak megtekintéséhez kérjük, kattints a foglalási linkekre. Az árak az útvonal, a vásárlási dátum és a kategória függvényében változhatnak.

Kategória: Csak az elérhető kategóriákat mutatjuk.

Alternatív megoldásként a következő járat elérhető:

EN 406 / Bécs-Varsó

Eurail: ha vonatjeggyel szeretnél utazni ezen az útvonalon a(z) Eurail bérlet helyett, itt megtekintheted az árakat és a foglalási lehetőségeket.

HELP

Vannak még kérdéseid, vagy segítségre lenne szükséged? Kérdezz minket nyugodtan, barátságos fórumunkban mindig részletes segítséget fogsz kapni.

Need a cheap place to sleep? We recommend booking.com

IN
OUT

a railcc-ről: Mi mind valódi utazók vagyunk. Hiteles, megalapozott tanácsokkal és trükkökkel segítjük vonatos utazásodat.

a rail.cc partnerei és barátai
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

Cookies: we use cookies for the functionality of rail.cc and statistics - and take care of your personal privacy! There are other companies (Google, Yandex) which tools we have to use, which also place cookies. By the use of rail.cc you agree to the use of cookies in accordance with our privacy policy. For further information about the use and management of our cookies, we ask you to accept our cookies policy. If you can not accept, you have to leave rail.cc.

top