НОЩНИ ВЛАКОВЕ ТРОНХАЙМ-BODØ

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | ТРОНХАЙМ-BODØ | RT 475 | RAILCC

Нощни влакове RT 475 от Тронхайм до Bodø. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.



Convenient overnight train from Trondheim to Bodo (Norway). In Fauske connection by bus to Narvik, Tromso and the North Cape. In Bodo connection to Lofoten by ferry. Travel in comfortable sleeping cars or in cheaper seats. Restaurant car available.

Shower and breakfast deals available at selected hotels at Bodo and Trondheim for sleeping car passengers. Passengers in seated accomodation get a free "night pack" with blanket, pillow, ear plugs and eye mask.

гара пристигане тръгване

no Тронхайм S

23:40

no Stjørdal Stasjon

00:10

00:11

no Levanger Stasjon

00:50

00:51

no Verdal Stasjon

01:03

01:04

no Steinkjer Stasjon

01:27

01:29

no Snåsa Stasjon

02:06

02:07

no Grong Stasjon

02:37

02:40

no Namsskogan Stasjon

03:27

03:28

no Trofors Stasjon

04:24

04:25

no Mosjøen Stasjon

04:54

04:58

no Mo i Rana Stasjon

06:05

06:08

no Lønsdal Stasjon

07:26

07:27

no Rognan Stasjon

08:01

08:02

no Fauske Stasjon

08:25

08:30

no Bodø Stasjon

09:15

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: RT 476 / Bodø-Тронхайм

категория

Място | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 2ра класа

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

Специална цена: Много ограничена специална оферта. Може да се резервира само няколко седмици предварително.
Определените дати и часове са задължителни. Тази цена включва основен билет и такси за резервация.

HELP

Interrail: ако искате да пътувате по този маршрут с Interrail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click