НОЩНИ ВЛАКОВЕ BODØ-ТРОНХАЙМ

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | BODØ-ТРОНХАЙМ | RT 476 | RAILCC

Нощни влакове RT 476 от Bodø до Тронхайм. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.



Convenient overnight train from Bodo to Trondheim (Norway). In Fauske connection by bus from the North Cape, Tromso and Narvik. In Bodo connection from Lofoten by ferry. Travel in comfortable sleeping cars or in cheaper seats. Restaurant car available.

Shower and breakfast deals available at selected hotels at Bodo and Trondheim for sleeping car passengers. Passengers in seated accomodation get a free "night pack" with blanket, pillow, ear plugs and eye mask.

гара пристигане тръгване

no Bodø Stasjon

21:10

no Fauske Stasjon

21:54

21:58

no Rognan Stasjon

22:18

22:19

no Lønsdal Stasjon

22:57

22:58

no Mo i Rana Stasjon

00:13

00:20

no Mosjøen Stasjon

01:30

01:40

no Trofors Stasjon

02:09

02:10

no Namsskogan Stasjon

03:15

03:28

no Grong Stasjon

04:23

04:26

no Snåsa Stasjon

04:53

04:54

no Steinkjer Stasjon

05:37

05:40

no Verdal Stasjon

06:02

06:03

no Levanger Stasjon

06:14

06:15

no Stjørdal Stasjon

07:04

07:05

no Тронхайм S

07:47

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: RT 475 / Тронхайм-Bodø

категория

Място | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 2ра класа

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

Специална цена: Много ограничена специална оферта. Може да се резервира само няколко седмици предварително.
Определените дати и часове са задължителни. Тази цена включва основен билет и такси за резервация.

HELP

Interrail: ако искате да пътувате по този маршрут с Interrail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click