НОЩНИ ВЛАКОВЕ BODØ-ТРОНХАЙМ

Нощни влакове RT 476 от Bodø до Тронхайм. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Comfortable overnight train from Bodo to Trondheim. Connection available by bus from Narvik, Tromso and the North Cape at Fauske. Connection from the Lofoten by boat at Bodo. Like all night trains operated by NSB, the train conveys comfortable sleeping cars with two beds per compartment as well as 2nd class seats and a restaurant car.

If you want to travel in a sleeping car, you always have to book a whole compartment, whether you are travelling alone or in pairs. The price remains the same. The berths are amongst the most comfortable in Europe and certainly recommended. Shower and breakfast deals available at selected hotels at Bodo and Trondheim for sleeping car passengers.

If you prefer to travel cheaper, you can travel in regular 2nd class seats. These are the same as on daytime services. Seats can be reclined slightly. Passengers in seated accomodation get a free "night pack" with blanket, pillow, ear plugs and eye mask.

Купи билета за влак на жп гарата. Забележка: в някои страни трябва да платиш такса на билетното гише. Билетът може да бъде закупен на спирка в страната на заминаване, а понякога и в други държави.

гара пристигане тръгване

NO Bodø Stasjon

21:10

NO Fauske Stasjon

21:54

21:58

NO Rognan Stasjon

22:18

22:19

NO Lønsdal Stasjon

22:57

22:58

NO Mo i Rana Stasjon

00:13

00:20

NO Mosjøen Stasjon

01:30

01:40

NO Trofors Stasjon

02:09

02:10

NO Namsskogan Stasjon

03:15

03:28

NO Grong Stasjon

04:23

04:26

NO Snåsa Stasjon

04:53

04:54

NO Steinkjer Stasjon

05:37

05:40

NO Verdal Stasjon

06:02

06:03

NO Levanger Stasjon

06:14

06:15

NO Stjørdal Stasjon

07:04

07:05

NO Тронхайм S

07:47

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Пътувай по този маршрут в обратната посока: RT 475 / Тронхайм-Bodø

категория

Място | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 2ра класа

Бележка: за цените на билетите, моля, последвай дадените линкове за резервация. Цените може да варират в зависимост от маршрута, датата на покупка и комфорта на категорията.

категория: Само наличните категории са описани.

Interrail: ако искате да пътувате по този маршрут с Interrail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
Pete: Two bed sleeperTwo bed sleeper
Pete Pete
Pete: Two bed sleeperTwo bed sleeper
Pete Pete
Pete: Two bed sleeperTwo bed sleeper
Pete Pete
Pete: Two bed sleeperTwo bed sleeper
Pete Pete
Pete: Power plug in two bed sleeperPower plug in two bed sleeper
Pete Pete
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click