EURAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ ТРОНХАЙМ-BODØ
RT 475 (RT 475)

EURAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ ТРОНХАЙМ-BODØ | RT 475 | RAILCC

Eurail нощни влакове

Eurail нощен влак от Тронхайм до Bodø: RT 475 (RT 475). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.



Convenient overnight train from Trondheim to Bodo (Norway). In Fauske connection by bus to Narvik, Tromso and the North Cape. In Bodo connection to Lofoten by ferry. Travel in comfortable sleeping cars or in cheaper seats. Restaurant car available.

Shower and breakfast deals available at selected hotels at Bodo and Trondheim for sleeping car passengers. Passengers in seated accomodation get a free "night pack" with blanket, pillow, ear plugs and eye mask.

Eurail

20% намаление
+ Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Eurail пас чрез партньорския линк на rail.cc/eurail.com. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Eurail   EURAIL - КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

no Тронхайм S

23:40

no Stjørdal Stasjon

00:10

00:11

no Levanger Stasjon

00:50

00:51

no Verdal Stasjon

01:03

01:04

no Steinkjer Stasjon

01:27

01:29

no Snåsa Stasjon

02:06

02:07

no Grong Stasjon

02:37

02:40

no Namsskogan Stasjon

03:27

03:28

no Trofors Stasjon

04:24

04:25

no Mosjøen Stasjon

04:54

04:58

no Mo i Rana Stasjon

06:05

06:08

no Lønsdal Stasjon

07:26

07:27

no Rognan Stasjon

08:01

08:02

no Fauske Stasjon

08:25

08:30

no Bodø Stasjon

09:15

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: RT 476 / Bodø-Тронхайм

категория Eurail

Място | 2ра класа

EUR 5

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

EUR 54,20

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 2ра класа

EUR 108,40

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

HELP

Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Eurail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
19:00 h rule for night trains

If a trip on a direct overnight train departs after 19:00 h in the evening and arrives after 04:00 h in the morning, it is only necessary to enter the date of arrival in the travel calendar boxes on the rail pass. This also covers travel between 19:00 h and 24:00 h on the day of departure, as long as the day of departure and arrival both fall within the overall period of the pass validity. When travelling with an overnight ferry covered by the pass, either the date of departure or arrival may be entered in the travel calendar boxes on the ticket.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
  Eurail в Норвегия

Как да пътувате с Eurail в Норвегия. Общ преглед и информация за маршрутите в Норвегия, видове влакове, нощни влакове и Eurail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click