НОЩНИ ВЛАКОВЕ САТУ МАРЕ-БУКУРЕЩ

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | САТУ МАРЕ-БУКУРЕЩ | IR 1742 | RAILCC

Нощни влакове IR 1742 от Сату Маре до Букурещ. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

ro Сату Маре

16:50

ro Carei

17:24

17:25

ro Valea lui Mihai

17:51

17:52

ro Орадя

19:00

19:12

ro Клуж Напока Cluj-Napoca

21:54

22:09

ro Războieni-Cetate Razboieni

23:25

23:26

ro Аюд Aiud

23:46

23:47

ro Teiuș Teius

00:01

00:04

ro Blaj Blaj

00:30

00:35

ro Copșa Mică

01:09

01:10

ro Mediaș Medias

01:22

01:24

ro Sighișoara

02:15

02:18

ro Брашов Gara Centrală

05:00

05:14

ro Predeal

05:53

06:02

ro Azuga

06:11

06:12

ro Bușteni

06:18

06:19

ro Sinaia

06:28

06:30

ro Плоещ

07:24

07:26

ro Букурещ Gara de Nord

08:10

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: IR 1741 / Букурещ-Сату Маре

категория

Място | 2ра класа

Място | 1ва класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 1ва класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 1ва класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Note: for ticket fares please follow the given booking links. Prices may vary depending on the route, purchase date and comfort category.

категория: Само наличните категории са описани.

The following trains might be an alternative connection for you:

IR 4091/1642 / Сату Маре-Букурещ
Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click