НОЩНИ ВЛАКОВЕ БУКУРЕЩ-САТУ МАРЕ

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | БУКУРЕЩ-САТУ МАРЕ | IR 1741 | RAILCC

Нощни влакове IR 1741 от Букурещ до Сату Маре. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

ro Букурещ Gara de Nord

18:45

ro Плоещ

19:27

19:30

ro Sinaia

20:19

20:21

ro Bușteni

20:29

20:30

ro Azuga

20:36

20:37

ro Predeal

20:48

20:50

ro Брашов Gara Centrală

21:27

21:37

ro Sighișoara

00:19

00:23

ro Mediaș Medias

01:19

01:23

ro Copșa Mică

01:36

01:37

ro Blaj Blaj

02:14

02:16

ro Teiuș Teius

02:46

02:51

ro Аюд Aiud

03:06

03:07

ro Războieni-Cetate Razboieni

03:30

03:31

ro Клуж Напока Cluj-Napoca

04:43

04:57

ro Орадя

07:50

08:02

ro Valea lui Mihai

09:09

09:10

ro Carei

09:35

09:36

ro Сату Маре

10:06

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: IR 1742 / Сату Маре-Букурещ

категория

Място | 2ра класа

Място | 1ва класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 1ва класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Note: for ticket fares please follow the given booking links. Prices may vary depending on the route, purchase date and comfort category.

категория: Само наличните категории са описани.

The following trains might be an alternative connection for you:

IR 1641/4090 / Букурещ-Сату Маре
Interrail: ако искате да пътувате по този маршрут с Interrail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click