НОЩНИ ВЛАКОВЕ БУКУРЕЩ-САТУ МАРЕ

Нощни влакове IR 1641/4090 от Букурещ до Сату Маре. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

RO Букурещ Gara de Nord

20:55

RO Плоещ

21:35

21:37

RO Sinaia

22:27

22:28

RO Bușteni

22:36

22:37

RO Azuga

22:42

22:43

RO Predeal

22:53

22:54

RO Брашов Gara Centrală

23:31

23:43

RO Сфънту Георге

00:12

00:13

RO Миеркуря Чук

01:16

01:18

RO Gheorgheni

02:25

02:26

RO Deda

04:09

04:21

RO Sărățel

05:11

05:21

RO Beclean

05:44

05:46

RO Деж

06:19

06:45

RO Жибоу

08:15

08:25

RO Бая Маре

09:33

09:48

RO Сату Маре

11:22

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: IR 4091/1642 / Сату Маре-Букурещ

категория

Място | 2ра класа

Място | 1ва класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 1ва класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 1ва класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Note: for ticket fares please follow the given booking links. Prices may vary depending on the route, purchase date and comfort category.

категория: Само наличните категории са описани.

The following trains might be an alternative connection for you:

IR 1741 / Букурещ-Сату Маре
Interrail: ако искате да пътувате по този маршрут с Interrail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click