НОЩНИ ВЛАКОВЕ SATU MARE-БУКУРЕЩ

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | SATU MARE-БУКУРЕЩ | IR 4091/1642 | RAILCC

Нощни влакове IR 4091/1642 от Satu Mare до Букурещ. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

КУПЕТЕ СВОЯ БИЛЕТ ЗА ВЛАК ТУК
ГАРА

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

ro Satu Mare

16:10

ro Baia Mare

18:02

18:20

ro Жибоу

19:24

19:33

ro Деж

20:56

21:10

ro Beclean

21:44

21:46

ro Sărățel

22:10

22:12

ro Deda

23:01

23:05

ro Gheorgheni

00:40

00:41

ro Миеркуря Чук

01:43

01:45

ro Сфънту Георге

02:48

02:50

ro Brasov Gara Centrală

03:19

03:31

ro Predeal

04:05

04:13

ro Sinaia

04:33

04:35

ro Ploiești

05:29

05:31

ro Букурещ Gara de Nord

06:13

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: IR 1641/4090 / Букурещ-Satu Mare

категория

Място | 2ра класа

Място | 1ва класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 1ва класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 1ва класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

Специална цена: Много ограничена специална оферта. Може да се резервира само няколко седмици предварително.
Определените дати и часове са задължителни. Тази цена включва основен билет и такси за резервация.

The following trains might be an alternative connection for you:

IR 1742 / Satu Mare-Букурещ
HELP

Interrail: ако искате да пътувате по този маршрут с Interrail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click