НОЩНИ ВЛАКОВЕ КРАКОВ-БУДАПЕЩА

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | КРАКОВ-БУДАПЕЩА | EN 402 | RAILCC

Нощни влакове EN 402 от Краков до Будапеща. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.



Convenient and comfortable night train from Krakow to Budapest.

КУПЕТЕ СВОЯ БИЛЕТ ЗА ВЛАК ТУК
ГАРА

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

pl Краков Glowny

22:02

pl Краков Plaszow

22:08

22:23

pl Oświęcim

23:41

23:42

pl Zebrzydowice

00:53

00:54

cz Bohumín Nádraží

01:12

02:20

cz Ostrava hl.n.

02:28

02:31

cz Ostrava Svinov

02:38

02:40

cz Přerov Nádraží

03:20

03:22

cz Otrokovice Nádraží

03:36

03:38

cz Břeclav Nádraží

04:14

04:40

sk Kúty

04:53

04:55

sk Братислава hl.st.

05:36

05:48

sk Nové Zámky

06:42

06:44

sk Štúrovo

07:10

07:13

hu Vác

07:48

07:50

hu Будапеща Keleti

08:37

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: EN 476 / Будапеща-Краков

категория

Място | 2ра класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

Специална цена: Много ограничена специална оферта. Може да се резервира само няколко седмици предварително.
Определените дати и часове са задължителни. Тази цена включва основен билет и такси за резервация.

HELP

Interrail: ако искате да пътувате по този маршрут с Interrail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click