Yöjuna Krakova - Budapest
EuroNight 402/407/477 (EN 402)

Yöjuna EN 402 kaupungista Krakova kaupunkiin Budapest. Mistä ostaa lippuja. Aikataulutietoa, istuinpaikat, lepopaikat ja makuuvaunut.

Tätä yhteyttä ei ole enää saatavilla. Reitin uutta aloituspäivää ei ole annettu.

Keskeytetty 2017 lähtien

Seuraavat junat voivat toimia vaihtoehtoisina yhteyksinä:

EN 407/477 / Varsova-Budapest

Osta junalippu juna-asemalta. Huom: joissakin maissa peritään palvelumaksu lipputiskiltä ostetuista lipuista. Lipun voi ostaa lähtömaassa sijaitsevalta juna-asemalta, joskus myös muista maista.

Train withdrawn from December 2017. Alternative connection with night train Warsaw - Krakow - Budapest.

Convenient and comfortable night train from Krakow to Budapest.
Schedule
Asema Saapuminen Lähtö
PL Krakova (Glowny) 22:02
PL Krakova (Plaszow) 22:08 22:23
PL Oświęcim   23:41 23:42
PL Zebrzydowice   00:53 00:54
CZ Bohumín (Nádraží) 01:12 02:20
CZ Ostrava (hl.n.) 02:28 02:31
CZ Ostrava (Svinov) 02:38 02:40
CZ Přerov (Nádraží) 03:20 03:22
CZ Otrokovice (Nádraží) 03:36 03:38
CZ Břeclav (Nádraží) 04:14 04:40
SK Kúty   04:53 04:55
SK Bratislava (hl.st.) 05:36 05:48
SK Nové Zámky   06:42 06:44
SK Štúrovo   07:10 07:13
HU Vác   07:48 07:50
HU Budapest (Keleti) 08:37

Sinun ei pidä vaihtaa junaa. Ajat ovat vain tiedoksi.

Yhteys saatavilla näinä viikonpäivinä (1=Maanantai / 2=Tiistai / 3=Keskiviikko / 4=Torstai / 5=Perjantai / 6=Lauantai / 7=Sunnuntai)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Matkusta tällä reitillä vastakkaiseen suuntaan:

EN 476 / Budapest-Krakova
Icon
Luokka
Istuinvaunu | 2. luokka Buy
Lepovaunupaikka 6 | 6 sängyn vaunuosasto | 2. luokka Buy
Lepovaunupaikka 4 | 4 sängyn vaunuosasto | 2. luokka Buy
Makuuvaunupaikka 3 | 3 sängyn vaunuosasto | oma pesuallas | 2. luokka Buy
Makuuvaunupaikka 2 | 2 sängyn vaunuosasto | oma pesuallas | 2. luokka Buy
Makuuvaunupaikka 1 | 1 sängyn vaunuosasto | oma pesuallas | 1. luokka Buy
Huom: nähdäksesi lippujen hinnat seuraa varauslinkkejä. Hinnat voivat vaihdella riippuen valitusta reitistä, ostopäivästä ja mukavuusluokasta.

Luokka: Vain saatavilla olevat luokat ovat listattuina.

Seuraavat junat voivat toimia vaihtoehtoisina yhteyksinä:

EN 407/477 / Varsova-Budapest

Eurail: jos haluat matkustaa tällä reitillä Eurail-lipulla tavallisten junalippujen sijasta, voit tutustua varausmaksuihin ja muihin lisätietoihin täällä.

HELP

Onko sinulla lisäkysymyksiä tai tarvitsetko apua? Voit kysyä neuvoa ystävälliseltä keskustelufoorumiltamme, josta saat aina asiantuntevaa apua.

Etsitkö edullista yöpaikkaa? Suosittelemme booking.comia

IN
OUT

tietoa railcc:stä: Me olemme aitoja matkailijoita ja tarjoamme rehellisiä ja perusteltuja neuvoja ja vinkkejä junamatkaasi varten.

rail.cc yhteistyökumppanit ja ystävät
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

Cookies: we use cookies for the functionality of rail.cc and statistics - and take care of your personal privacy! There are other companies (Google, Yandex) which tools we have to use, which also place cookies. By the use of rail.cc you agree to the use of cookies in accordance with our privacy policy. For further information about the use and management of our cookies, we ask you to accept our cookies policy. If you can not accept, you have to leave rail.cc.

top