НОЩНИ ВЛАКОВЕ ЯШ-ТИМИШОАРА

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | ЯШ-ТИМИШОАРА | IR 1765 | RAILCC

Нощни влакове IR 1765 от Яш до Тимишоара. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

ro Яш

15:10

ro Пашкани

16:18

16:19

ro Dolhasca

16:39

16:40

ro Verești

16:57

16:58

ro Suceava

17:11

17:26

ro Къмпулунг Молдовенеск

18:56

18:57

ro Vatra Dornei

20:00

20:02

ro Salva

22:10

22:11

ro Beclean

22:34

22:36

ro Деж

23:09

23:11

ro Клуж Напока Cluj-Napoca

00:19

00:40

ro Războieni-Cetate

01:53

01:54

ro Unirea, Alba Unirea Halta

01:58

01:59

ro Аюд Aiud

02:14

02:15

ro Teiuș Teius

02:29

02:32

ro Алба Юлия Alba Iulia

03:00

03:01

ro Vințu de Jos

03:12

03:13

ro Simeria Gara

04:20

04:24

ro Deva Gara

04:36

04:38

ro Ilia

05:10

05:11

ro Арад

07:12

07:34

ro Тимишоара Nord

08:35

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: IR 1766 / Тимишоара-Яш

категория

Място | 2ра класа

Място | 1ва класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 1ва класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 1ва класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Note: for ticket fares please follow the given booking links. Prices may vary depending on the route, purchase date and comfort category.

категория: Само наличните категории са описани.

The following trains might be an alternative connection for you:

IR 1837 / Яш-Тимишоара
HELP

Interrail: ако искате да пътувате по този маршрут с Interrail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click