НОЩНИ ВЛАКОВЕ ТИМИШОАРА-ЯШ

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | ТИМИШОАРА-ЯШ | IR 1766 | RAILCC

Нощни влакове IR 1766 от Тимишоара до Яш. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

ro Тимишоара Nord

13:50

ro Арад

14:52

15:12

ro Ilia

17:12

17:13

ro Deva Gara

17:44

17:46

ro Simeria Gara

17:59

18:12

ro Vințu de Jos

19:20

19:21

ro Алба Юлия Alba Iulia

19:33

19:35

ro Teiuș Teius

20:06

20:09

ro Аюд Aiud

20:21

20:22

ro Unirea, Alba Unirea Halta

20:37

20:38

ro Războieni-Cetate

20:44

20:45

ro Клуж Напока Cluj-Napoca

21:58

22:15

ro Деж

23:31

23:34

ro Beclean

00:08

00:09

ro Salva

00:31

00:32

ro Vatra Dornei

02:40

02:41

ro Къмпулунг Молдовенеск

03:45

03:46

ro Suceava

05:15

05:27

ro Verești

05:39

05:40

ro Dolhasca

06:02

06:03

ro Пашкани

06:21

06:23

ro Яш

07:33

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: IR 1765 / Яш-Тимишоара

категория

Място | 2ра класа

Място | 1ва класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 1ва класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 1ва класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Note: for ticket fares please follow the given booking links. Prices may vary depending on the route, purchase date and comfort category.

категория: Само наличните категории са описани.

The following trains might be an alternative connection for you:

IR 1838 / Тимишоара-Яш
Interrail: ако искате да пътувате по този маршрут с Interrail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click