НОЩНИ ВЛАКОВЕ ЯШ-ТИМИШОАРА

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | ЯШ-ТИМИШОАРА | IR 1837 | RAILCC

Нощни влакове IR 1837 от Яш до Тимишоара. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

ro Яш

19:25

ro Пашкани

20:32

20:34

ro Dolhasca

20:54

20:55

ro Verești

21:12

21:13

ro Suceava

21:26

21:41

ro Къмпулунг Молдовенеск

23:10

23:11

ro Vatra Dornei

00:14

00:15

ro Salva

02:24

02:25

ro Beclean

02:48

02:50

ro Деж

03:22

03:26

ro Клуж Напока Cluj-Napoca

04:32

04:44

ro Războieni-Cetate

05:58

05:59

ro Unirea, Alba Unirea Halta

06:04

06:05

ro Аюд Aiud

06:20

06:21

ro Teiuș Teius

06:35

06:37

ro Алба Юлия Alba Iulia

07:07

07:09

ro Vințu de Jos

07:21

07:22

ro Simeria Gara

08:26

08:38

ro Deva Gara

08:50

08:51

ro Ilia

09:20

09:21

ro Лугож

11:12

11:13

ro Тимишоара Nord

12:19

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: IR 1838 / Тимишоара-Яш

категория

Място | 2ра класа

Място | 1ва класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 1ва класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 1ва класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Note: for ticket fares please follow the given booking links. Prices may vary depending on the route, purchase date and comfort category.

категория: Само наличните категории са описани.

The following trains might be an alternative connection for you:

IR 1765 / Яш-Тимишоара
Interrail: ако искате да пътувате по този маршрут с Interrail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click