EURAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ BODØ-ТРОНХАЙМ
REGIONTOG 476 (RT 476)

Eurail нощен влак от Bodø до Тронхайм: Regiontog 476 (RT 476). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Eurail нощни влакове

Comfortable overnight train from Bodo to Trondheim. Connection available by bus from Narvik, Tromso and the North Cape at Fauske. Connection from the Lofoten by boat at Bodo. Like all night trains operated by NSB, the train conveys comfortable sleeping cars with two beds per compartment as well as 2nd class seats and a restaurant car.

If you want to travel in a sleeping car, you always have to book a whole compartment, whether you are travelling alone or in pairs. The price remains the same. The berths are amongst the most comfortable in Europe and certainly recommended. Shower and breakfast deals available at selected hotels at Bodo and Trondheim for sleeping car passengers.

If you prefer to travel cheaper, you can travel in regular 2nd class seats. These are the same as on daytime services. Seats can be reclined slightly. Passengers in seated accomodation get a free "night pack" with blanket, pillow, ear plugs and eye mask.

Check in at the NSB Kafe restaurant car from 20:50. Sleeping car passengers can remain onboard until 07:50 at Trondheim S.

Eurail: 20% намаление
Eurail + Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Eurail пас чрез партньорския линк на rail.cc/eurail.com. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Eurail   КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

NO Bodø Stasjon

21:10

NO Fauske Stasjon

21:56

22:00

NO Rognan Stasjon

22:20

22:21

NO Lønsdal Stasjon

22:59

23:00

NO Mo i Rana Stasjon

00:14

00:20

NO Mosjøen Stasjon

01:30

01:50

NO Trofors Stasjon

02:20

02:21

NO Namsskogan Stasjon

03:18

03:28

NO Grong Stasjon

04:23

04:26

NO Snåsa Stasjon

04:53

04:54

NO Steinkjer Stasjon

05:37

05:40

NO Verdal Stasjon

06:02

06:03

NO Levanger Stasjon

06:14

06:15

NO Stjørdal Stasjon

07:04

07:05

NO Тронхайм S

07:47

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Пътувай по този маршрут в обратната посока: RT 475 / Тронхайм-Bodø

категория Eurail

Място | 2ра класа

50 NOK; recommended

EUR 5,50

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

425 NOK | Whole compartment has to be reserved

EUR 54,20

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 2ра класа

850 NOK

EUR 108,40

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

ГАРА

Купи резервацията на жп гарата. Резервациите обикновено могат да се купят на гарите във всички страни, където се движи конкретния влак. В много страни особено в Централна и Източна Европа, можете да си купите резервация за влаковете и в други страни.
В някои страни (например Холандия или Испания) трябва да платите сервизна такса на гишето.
Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Eurail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.
Pete: Two bed sleeperTwo bed sleeper
Pete Pete
Pete: Two bed sleeperTwo bed sleeper
Pete Pete
Pete: Two bed sleeperTwo bed sleeper
Pete Pete
Pete: Two bed sleeperTwo bed sleeper
Pete Pete
Pete: Power plug in two bed sleeperPower plug in two bed sleeper
Pete Pete
Правило 19:00 часа за нощните влаковв

Ако пътуването с директен нощен влак тръгва след 19:00 ч вечерта и пристига след 04:00 чч сутринта, е необходимо да нанесете само датата на пристигане в полетата за пътния календар на жп паса. Това покрива и пътувания между 19:00 ч и 24:00 ч в деня на тръгване, стига деня на тръгване и пристигане да попадат в общия период на валидност на паса. Когато пътувате с нощен ферибот, който се покрива от паса, може да се въведе или датата на тръгване, или датата на пристигане в полетата за пътния календар на билета.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
NO  Eurail в Норвегия

Как да пътувате с Eurail в Норвегия. Общ преглед и информация за маршрутите в Норвегия, видове влакове, нощни влакове и Eurail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click